Головна сторінка >> 32 найкращі серіали нетфлікс – цікава добірка!
32 найкращі серіали нетфлікс - цікава добірка!

32 найкращі серіали нетфлікс – цікава добірка!

32 найкращі серіали нетфлікс! Netflix виробляє серіали та фільми з 2013 року. Ми вибрали 33 серіали з високими рейтингами IMDb. У цій добірці наведено приклади найкращих серіалів Netflix на будь-який смак.

Враховуються оригінальні проекти, де Netflix брав участь у виробництві. У списку є і ті серіали, які стали популярними лише через поширення на цьому сервісі. У цьому матеріалі всі серіали мають високий рейтинг, але при складанні ми не розставляли їх на місця.

Зміст

«Гра в кальмара»

32 найкращі серіали нетфлікс
32 найкращі серіали нетфлікс

IMDb – 8,0.

Список найкращих серіалів Нетфлікс не можна вважати повним без цього серіалу. «Гра в кальмара» розповідає про смертельні ігри з грошовим призом, які відбуваються у Південній Кореї. Проект вже офіційно продовжено на другий сезон.

«Останній танець» (The Last Dance)

серіали

IMDb – 9,10.

Міні-серіал про легендарні часи «Чикаго Буллз» та баскетболіста Майкла Джордана. Це спортивний документальний проект, який включає десять серій. Сам Джордан здивувався реакції людей на вихід «The Last Dance» у 2020 році: «Думав, що фанати не зрозуміють мою пристрасть до гри та перемог». “Нетфлікс” готував цей серіал спільно з ESPN.

«Корона» – 32 найкращі серіали нетфлікс

32 найкращі серіали нетфлікс
32 найкращі серіали нетфлікс

IMDb – 9,0.

Історична драма розповідає історію королеви Єлизавети II. Саме серіал «Корона» завжди вважався найпопулярнішим проектом Netflix.

«Дивні дива»

серіали

IMDb – 8,7.

«Дивні дива» – драматичний та науково-фантастичний серіал у жанрі жахів. Netflix працює над п’ятим сезоном. “Дуже дивні справи” виділяється у добірках популярних серіалів – його варто подивитися.

“Аркейн”

32 найкращі серіали нетфлікс
32 найкращі серіали нетфлікс

IMDb – 9,0.

Розробка анімаційного серіалу “Аркейн” тривала шість років. Це мультсеріал з всесвітньої гри Leagueof Legends. Netflix першим отримав права на поширення “Аркейну”: він одразу високо піднявся у внутрішніх рейтингах. Якийсь час «Аркейн» мав рекордні показники та випереджав за переглядами «Гру в кальмари».

«Озарк» – 32 найкращі серіали нетфлікс

серіали

IMDb – 8,5.

Цікаво  Мультфільми Нетфлікс - найкраща добірка

Це кримінально-драматичний серіал, зав’язаний на історії фінансового консультанта Марті Берда – його грає Джейсон Бейтман. Він відмивав гроші для наркобарона, а тепер переїжджає до міста Озарка. І мусить повернути йому борги. Інша зірка серіалу “Озарк” Том Пелфрі найближчим часом зіграє в іншому проекті Netflix – “Повноцінний чоловік”.

«Відьмак»

32 найкращі серіали нетфлікс
32 найкращі серіали нетфлікс

IMDb – 8,2.

«Відьмак» знято за серією романів Анджея Сапковського. Відьмак – це вбивця чудовиськ, що виконує цю роботу за гроші. Він має призначення – дитина-несподіваність Цирі. За серіалом вони знаходять одне одного. Випуск третього сезону «Відьмака» заплановано на 2023 рік, але зйомки постійно відкладалися через пандемію коронавірусу та проблеми у акторів.

«Сексуальна освіта»

серіали

IMDb – 8,4.

«Сексуальна освіта» та Sex Education – цей серіал відомий і під такими варіантами назви. Герої живуть у місті Мурдейл і навчаються у школі. Вони стикаються з підлітковими проблемами та першим коханням. Серіал торкається проблем взаємовідносин між людьми на всіх рівнях.

«Нарко» (Narcos) – 32 найкращі серіали нетфлікс

32 найкращі серіали нетфлікс
32 найкращі серіали нетфлікс

IMDb – 8,8.

Netflix випустив серіал «Нарко» у 2015 році. «Нарко» розповідає про становлення наркоторговця Пабло Ескобара та його боротьбу з органами УБН. Формально у нього лише три сезони, але є і спін-офф «Нарко: Мексика». 2022 року Netflix повернувся до теми наркотиків, але переніс її на корейські мотиви. Про це вийде окремий проект. Усі випуски «Нарку» засновані на реальних злочинах.

«Кінь БоДжек» (BoJack Horseman)

серіали

IMDb – 8,8.

«Кінь БоДжек» вийшов у 2014 році і налічує шість сезонів. БоДжек – це кінь, який знімається у кіно, дружить із людьми та п’є. У серіалі порушуються проблеми кохання, алкоголізму та депресії. «Кінь БоДжек» був офіційно завершений у 2020 році. Rolling Stone визнав його найкращим серіалом усіх часів на Netflix.

«Картковий будинок»

32 найкращі серіали нетфлікс
32 найкращі серіали нетфлікс

IMDb – 8,7.

Одна з найкращих ролей у кар’єрі Кевіна Спейсі. «Картковий будинок» вперше з’явився ще 2013 року, але актуальний навіть за дев’ять років. Він досі тримається у топі найкращих серіалів «Нетфлікс» із високим рейтингом. «Картковий будинок» – політичний трилер.

«Ферзевий гамбіт» – 32 найкращі серіали нетфлікс

серіали

IMDb – 8,6.

Один із найпопулярніших серіалів в історії Netflix. У перший місяць з моменту дебюту його переглянули 62 мільйони домогосподарств. Оригінальний сюжет серіалу розгортається у 50-х та 60-х роках минулого століття. Він розповідає про шахового вундеркінда Бет Хармон. Її зіграла Ганна Тейлор-Джой. Серіал «Ферзевий гамбіт» справив ефект і вплинув на популярність шахів.

«На шляху до раю»

32 найкращі серіали нетфлікс

IMDb – 8,6.

Південнокорейський потоковий серіал, який розповідає про хлопця з аутизмом. У нього вмирає опікун – новою стає людина, яка вийшла з в’язниці. Для офіційного оформлення опікунства йому слід показувати зразкову поведінку. Драма налічує один сезон із десяти серій. Дата виходу – 2021 рік.

«Любов, смерть і роботи»

серіали

IMDb – 8,4.

Цікаво  Серіали Нетфлікс які варто подивитись

Любов, смерть і роботи офіційно налічує чотири сезони у виробництві. Навесні 2022 року Netflix транслював його третій сезон. Проект створювався на замовлення студії та входить до рейтингу популярних серіалів Netflix. Відмінна риса проекту: кожну серію створювали різні студії та команди з різних країн світу.

«Темрява» (Dark) – 32 найкращі серіали нетфлікс

32 найкращі серіали нетфлікс
32 найкращі серіали нетфлікс

IMDb – 8,7.

Історія чотирьох сімей, що втрачає двох дітей. Це перший німецький серіал, створений спеціально для Netflix. Автори вже створили для Netflix інший серіал – “1899”.

«Паперовий будинок»

серіали

IMDb – 8,2.

Netflix має права на міжнародний показ серіалу, хоча брав участь у його виробництві. «Паперовий будинок» – це кримінальна драма. Злочинці крадуть гроші у держави, але за підсумком нічого не крадуть. П’ятий сезон «Паперовий будинок» на момент виходу швидко випередив за популярністю всі інші програми на той момент. Тепер він має корейську версію.

«Академія Амбрелла»

32 найкращі серіали нетфлікс

IMDb – 7,9.

Цей супергеройський серіал – важлива частина рейтингу найкращих серіалів “Нетфлікс”. Його варто подивитися, тому що Netflix офіційно продовжив «Академія Амбрелла» на четвертий сезон. Серіал став адаптацією коміксів Dark Horse Comics. Група супергероїв із прийомних братів та сестер рятує світ від погроз та розгадує таємницю смерті батька.

“Бріджертони” – 32 найкращі серіали нетфлікс

серіали

IMDb – 7,3.

У перший же місяць після виходу 2020 року історико-драматичний серіал «Бріджертони» залучив 82 мільйони глядачів. 2022 року готово вже два сезони «Бріджертонів» – вони добре підходять для будь-якого глядача.

«Помаранчевий — хіт сезону»

32 найкращі серіали нетфлікс
32 найкращі серіали нетфлікс

IMDb – 8,1.

Все збудовано на подіях з автобіографії американки Пайпер Керман. Це розповідь про жіночу в’язницю. Серіал вважається унікальним проектом Netflix, який схожий на «Картковий будиночок» з розкриття психології героїв. Він тривав одразу сім сезонів.

«Мисливець за розумом»

серіали

IMDb – 8,6

Серіал побудований на психології вбивць: агенти ФБР проводять опитування серійних убивць, які перебувають у висновку. Він вже офіційно завершено – тривав лише два сезони (2017-2019). Він створювався спеціально для студії Netflix, яка брала участь у виробництві.

«Матрьошка» – 32 найкращі серіали нетфлікс

32 найкращі серіали нетфлікс

IMDb – 7,8

Кільцева версія подій: дівчина Надя бачить свого кота, йде до нього, а потім її збиває машина. Вона вмирає, але знову і знову опиняється на вечірці. Тимчасова петля повторюється щоразу. Це комедійний серіал, який одержав чотири номінації «Еммі Прайм-тайм».

“Американський вандал” (American Vandal)

серіали

IMDb – 8,1

Хтось намалював пеніси на автомобілях – розслідування цієї події присвячено серіалу. Паралельно з цим діти труїться лимонадом. Це пародія на кримінальні розслідування, пов’язана з проблемами дорослішання і підліткового поведінки. «American Vandal» – завершений проект зі списку найкращих серіалів «Нетфліксу».

«Великий рот»

32 найкращі серіали нетфлікс
32 найкращі серіали нетфлікс

IMDb – 7,9.

Анімаційна ситуаційна комедія, присвячена статевому дозріванню. Вона розрахована на дорослу аудиторію та допомагає краще зрозуміти підлітків та їх проблеми.

«Еліта» – 32 найкращі серіали нетфлікс

Еліта

IMDb – 7,4.

Цікаво  Що подивитись на Netflix - цікава добірка на вечір!

Троє дітей одержують стипендію в елітній школі, але замість перспектив для зростання одержують боротьбу за авторитет у колективі. Це драма, яка включає шість сезонів.

«Каратель»

серіали

IMDb – 8,5.

“Каратель” вважається частиною всесвіту Marvel. Прем’єра відбулася 2017-го на Netflix. Серіал тривав два сезони і став одним із найпопулярніших проектів, які мають високий рейтинг. 2004-го виходила гра «Каратель». Головного героя там озвучив актор Том Джейн. Пізніше він зіграв у іншому фільмі «Каратель» з 2004-го. Його не можна плутати із проектом Netflix.

«Детективне агентство Дірка Джентлі» (Dirk Gently’s Holistic Detective Agency)

серіали

IMDb – 8,2.

Основова – серія книг Дугласа Адамса. Два детективи розслідують таємниці. Серіал виходив у 2016-2017 роках, Тодда Броцмана зіграв Еллайджа Вуд. Фан-сайти серіалів стверджують, що це один з якісних серіалів для перегляду. Він вирізняється цікавим сюжетом.

«Королівство зомбі» (Kingdom) – 32 найкращі серіали нетфлікс

32 найкращі серіали нетфлікс
32 найкращі серіали нетфлікс

IMDb – 8,2.

Південна Корея зробила серіал про боротьбу королівства проти зомбі. Наразі фанати чекають третього сезону. Він називається одним із найважливіших південнокорейських проектів і входить до списку найкращих серіалів «Нетфліксу». Вихід другого сезону збігся з початком пандемії коронавірусу – це викликало додатковий ефект та увагу до проекту.

«Я ніколи не…»

серіали

IMDb – 7,9.

Серіал про дівчину-підлітка індійського походження. Вона пережила смерть батька, а тепер намагається стати популярною серед ровесників. Фанати називають “Я ніколи не…” фантастичним серіалом, який обов’язково варто подивитися. Рейтинги не важливі – це один із найкращих серіалів Netflix.

«Незламна Кіммі Шмідт» (Unbreakable Kimmy Schmidt)

32 найкращі серіали нетфлікс

IMDb – 7,6.

Як розпочати нове життя – ідеальна версія подій із серіалу «Unbreakable Kimmy Schmidt». Героїня йде з організації, яка розвивала культ поклоніння кінцю світу. Перший сезон цього серіалу готувався спеціально для NBC, але у всіх добірках за інтересами він називається оригінальним серіалом Netflix.

«Борода, волосся і вуса» – 32 найкращі серіали нетфлікс

серіали

IMDb – 8,2.

Герой індійського походження розважається разом із самотніми друзями. У третьому сезоні немає головного актора, який знімався у двох попередніх. Він пояснював, що це було пов’язано з пандемією коронавірусу. Глядачі виділяли саме третій сезон та розповідали, що його точно варто подивитися.

«Люпен»

32 найкращі серіали нетфлікс
32 найкращі серіали нетфлікс

IMDb – 7,5.

Сенегальський іммігрант мститься за батька, який несправедливо потрапив до в’язниці. Серіал розрахований на три сезони, вихід відбувся 2021 року. Протягом усього серіалу постійно з’являється насильство. Він високо поставлений у всіх списках серіалів Netflix.

«Чорне дзеркало»

серіали

IMDb – 8,8.

Серіал не одразу потрапив на Netflix – сервіс придбав на нього права у 2015 році. Хоча прем’єра відбулася 2011-го. Спочатку серіалом володів Channel 4, але зараз його розвиток повністю займається Netflix. «Чорне дзеркало» розповідає про проблеми із сучасними технологіями. Усього вийшло п’ять сезонів.

Дивіться також: 22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху