Головна сторінка >> 25 цікавих фільмів трилерів на вечір!
25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

25 цікавих фільмів трилерів на вечір! Трилери – найскладніший жанр кіно, який торкається всіх заповітних страхів людини. Загадкові історії, що леденять душу інциденти й море невідомості. Захоплюючі трилери переповнені тими почуттями, які змушують людину з підозрою дивитися навколишній світ, боятися власної тіні, бажань.

Зміст

Логове монстра (Bad Samaritan, 2018)

25 цікавих фільмів трилерів на вечір!
25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

Головні герої вдень працюють у престижному ресторані, а вночі обкрадають багатих клієнтів. Справжні професіонали справи, які провернули десятки справ і жодного разу не потрапили. Але цього разу все інакше – в будинку чергового клієнта ресторану виявляється прикута ланцюгами й кайданками дівчина.

Ми (Us, 2019)

фільми

Щаслива родина вирішує провести невелику відпустку на море. Незабаром вони стикаються з дивними особами у червоних комбінезонах, обличчя прикриті масками. Їхній орендований на час поїздки будинок миттєво заповнився похмурою тишею.

Хто ці люди, чому вони прагнуть вбити головних героїв? Похмурий захоплюючий трилер із цікавим сюжетом здивує неординарною розв’язкою.

Зникла (Gone Girl, 2014) – 25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

25 цікавих фільмів трилерів на вечір!
25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

Нік ретельно підготувався до святкування п’ятиріччя подружнього життя. Прекрасна атмосфера, смачна вечеря – гідний подарунок для жінки, якій поклявся у коханні. Але все моментально завалилося, наче картонні декорації на виставі. Еммі безвісти зникла.

Нижче нуля (Bajocero, 2021)

фільми

Головному герою необхідно виконати одну з найнебезпечніших місій у своїй кар’єрі – супровід автобуса, який переповнений жахливими злочинцями. Багатий досвід у боротьбі з криміналом дозволив грамотно підійти до роботи.

Цікаво  Занурення в напружену атмосферу: кримінальні трилери, які тримають у напрузі

Здавалося, що ситуація під контролем, але на автобус нападають невідомі, які мають намір звільнити ув’язнених. Чоловікові доведеться вступити в нерівну сутичку з невідомими вбивцями.

Клаустроби (Escape Room, 2019)

25 цікавих фільмів трилерів на вечір!
25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

Фільм про ігри та квести на виживання. Невелика група різних людей погоджується взяти участь у квесті. Вони прийшли в призначене місце, познайомилися і гра розпочалася. Жодних підказок чи зовнішнього втручання.

Поступово головні герої починають усвідомлювати, що на кону знаходиться їхнє життя. А з подальшим проходженням квест-кімнати головоломки стають набагато складнішими. Чи зможуть вони вибратися, чи загинуть?

Пасажир (The Commuter, 2018) – 25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

фільми

Головний герой не думав про майбутнє. Він прибував на роботу на тому самому поїзді й ним же повертався додому. Незабаром він зміг вивчити практично всіх людей, із якими їздить поїздом.

Якось серед них він помічає дивну красиву дівчину, яка поводиться підозріло. Чоловік ще не знав, що, заговоривши з нею, підпишеться на смертельну гру.

Кловерфілд, 10 (10 Cloverfield Lane)

25 цікавих фільмів трилерів на вечір!
25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

Головна героїня прокидається у невеликому замкнутому просторі. Паніка та страх змусили її шукати шлях на волю. Незабаром вона зустрічає чоловіка, котрий розповідає їй неймовірну історію.

Світ був знищений хімічною зброєю, і за межами цього бункера людині не вижити. Дівчині пощастило, що вона опинилася в потрібному місці та у потрібний час. Чи можна вважати ці слова правдивими?

Невидимий гість (Contratiempo, 2016)

фільми

Адріан Доріа знаходиться у жахливому стані. Незабаром над ним проводитимуть суд у справі вбивства дівчини. Він упевнений, що його підставили.

Щоб не потрапити за ґрати, він наймає Вірджинію Гудман, кращого адвоката, який в змозі впоратися з будь-якою проблемою. Адріан ще не знав, які непомітні ниточки до цієї справи вдасться розшукати авторитетного адвоката.

Аферистка (I Care a Lot, 2020) – 25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

Марла вважає за краще жити за законами джунглів. Виживає тільки той, хто здатний адаптуватися під умови існування, що змінюються. Щоб нормально безбідно жити, їй удалося створити унікальний бізнес.

Вона погоджується брати опікунство над старими, а потім переписувати на себе їхню нерухомість. Хто б міг подумати, що остання стара матиме жахливе минуле, що відобразиться на Марлі.

Під замком (Run)

фільми

Діана Шерман приділяє вільний час рідній дочці. Намагається захистити від зовнішніх загроз, забороняє спілкуватися з іншими. Навіть у школу вирішила не віддавати, а навчати самостійно. Знаходячись все життя під замком, Хлоя вважала, що життя має бути тільки таким. Що станеться, якщо дівчинка випадково дізнається правду?

На глибині 6 футів (6 Below: Miracle on the Mountain, 2017) – 25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

25 цікавих фільмів трилерів на вечір!
25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

Хороший фільм про виживання у холоді. Ерік Лемарк божеволіє від сноубордингу. Це чудове почуття небезпеки змушує його посміхатися. Одного разу він вирішує проігнорувати попередження лижного патруля про швидку бурю і з’їхати з найвищої точки на самоті.

Цікаво  Найкращі Фільми з Він Дізель для захоплюючого вечора

Адреналін у крові змусив почуватися живим. Але природа жорстока і терпить вискочок. Хлопець не зміг упоратися з бурею і виявляється далеко від курорту. Чи вдасться йому вибратися живим?

Нічого хорошого в готелі «Ель Рояль» (Bad Times at the El Royale, 2018)

фільми

Певні обставини змушують кількох незнайомців тимчасово відвідати найближчий готель «Ель Рояль» поблизу озера Тахо.

Жодних випадковостей чи діалогів, кожен намагається триматися власного особистого простору. Але ситуація серйозно змінюється, коли назовні почали лізти темні секрети кожного із семи незнайомців.

Диявол завжди тут (The Devil All the Time, 2020)

25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

Нещодавно Річард Рассел повернувся з полів Другої світової війни до рідного дому. Він бачить світ зовсім інакше і воліє самостійно приймати рішення. Якось він знайомиться у невеликому місцевому кафе з милою дівчиною Сенді. Він ще не знав, що їхні життєві шляхи тісно переплетуться та вплинуть на багатьох жителів міста.

Геть (Get Out, 2017) – 25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

фільми

Кріс очікував, що знайомство з батьками подруги буде складним і виснажливим. Чим довше він залишався серед цих людей, тим сильніше внутрішній голос волав про небезпеку. Всі навколишні люди поводяться дружньо і ввічливо, що ще сильніше наганяє саспенс і жаху в голові головного героя.

Три секунди (The Informer, 2019)

25 цікавих фільмів трилерів на вечір!
25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

Ніхто не хоче потрапити до цієї жахливої та мерзенної в’язниці. За період її існування жодному ув’язненому не вдавалося зробити вдалу втечу. У це гниле місце потрапляє головний герой. Але які ж причини такого рішення? За матеріалами справи неважко здогадатися, що він планував стати ув’язненим саме цієї в’язниці.

Платформа (The Platform, 2019)

фільми

Через безвихідь Горен погоджується брати участь у дивному експерименті над людьми. Страшний біль і повна темрява перед очима. Наступне, що він бачить перед собою – це звичайна кімната, в одній зі стінок є отвір, а над ним написано 48.

Що це за такий експеримент? Виглянувши за межі кімнати, він побачив багато однотомних рівнів, де є такі ж розгублені люди. У чому сутність експерименту?

У тихому вирі (I See You, 2019) – 25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

Грег Харпер повинен у найкоротший термін розібратися зі зникненням десятирічної дитини. Багато хто боїться виходити на вулицю, адже подібні випадки вже траплялися раніше. Головний герой ще не уявляв, що смертельна небезпека загрожуватиме його родині, яка, отже перебуває на межі розпаду.

Полювання (The Hunt, 2020)

фільми

Невелика група людей несподівано виявляє себе у лісі. Поруч знаходиться невелика скринька зі зброєю. Один із хлопців згадує дивну розмову в одному з чатів у соціальних мережах про дивну організацію, що організовує справжнє полювання на людей.

Цікаво  Фільми трилери детективи які варто подивитись

Невже вони стали учасниками такого нелюдського шоу. Залишається зрозуміти – вони мисливці чи видобуток?

Відступники (The Departed, 2006)

25 цікавих фільмів трилерів на вечір!
25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

Обидва головні герої чудово грають роль зрадника. Один зливає всю інформацію про роботу поліційної мафії, а другий передає секретні дані про організовану злочинність правоохоронним органам.

Природно, що продовжуватись це вічно не буде. Але хто з них зможе перемогти у рівній дуелі?

Бійцівський клуб (Fight Club, 1999) – 25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

фільми

Відмінний фільм зі змістом. Головний герой повністю втратив інтерес до життя. Йому на все начхати, нічого не цікавить. Але все змінюється, коли він зустрічає Тайлера Дерден. Активного та харизматичного чоловіка, що продає мило.

Разом вони вирішують організувати особливе місце, де можна звільнити всі свої тваринні інстинкти, виявити натуру жорстокого маніяка. Можливо, такі «розваги» повернуть головному герою волю до свободи.

Олдбой (Oldeuboi / Oldboy, 2003)

25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

Невідомі викрадають Про Де-су та відвозять у невідомому напрямку. Незабаром він опиняється у невеликій кімнаті, де відсутні двері та вікна. Головний герой не розуміє, що робити. Довгі 15 років він знаходився на самоті, у цій мерзенній кімнаті.

Але настав час мстити. Про Десу озброюється звичайним молотком і починає криваву розправу над тими, хто зруйнував його життя. Йому начхати на все, навіть на причини такого вчинку.

Просте прохання (A Simple Favor, 2018)

фільми

Стефані не очікувала, що її подруга раптово зникне. Вона має з’ясувати причини зникнення, адже тепер смертельна небезпека нависла над її сім’єю. Єдина людина, яка змогла їй допомогти, це Шон – чоловік зниклої. Вона не могла повірити, що задовольнивши останнє прохання подруги, тим самим підписала смертний вирок.

Пам’ятай (Memento, 2000) – 25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

25 цікавих фільмів трилерів на вечір!

Леонард Шелбі відчайдушно намагається знайти вбивцю коханої жінки. Він має чудове авто, багато грошей, але ніколи не засиджується на одному місці більше за добу. Головний герой страждає на дуже рідкісний вид амнезії, через що забуває все, що відбувалося 15 хвилин тому. Ну і як із подібною проблемою шукати вбивцю?

Сім (Seven, 1995)

фільми

Вільям Сомерсет до пенсії залишилося 7 днів. Він відчуває спокійне безбідне життя та спокій. Він не міг повірити, що цього жахливого понеділка на нього скинуть недосвідченого молодого напарника і жахливе вбивство.

Багаторічний досвід дозволив визначити головного героя, що це не останнє вбивство. Чи зможе головний герой розібратися із цією справою?

Дивіться також: 23 цікаві фільми жахів про готель!

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху