Головна сторінка >> 10 фільмів для цікавих вихідних
10 фільмів для цікавих вихідних

10 фільмів для цікавих вихідних

10 фільмів для цікавих вихідних, цікаво провести вихідні, не виходячи з дому, цілком можливо. Насолода, розслаблення, адреналін – фільми на вихідні можуть бути різними. Список вдалих кінострічок для кращих вихідних включає особливу вибірку: тут кожен глядач знайде щось своє.

Чуттєві драми, зухвалі пограбування, магічні істоти або подорож з інопланетянами – захоплюючі сюжети не залишать байдужим найприскіпливішого кінолюбителя.

Королівська гра (Schachnovelle 2021)

10 фільмів для цікавих вихідних
10 фільмів для цікавих вихідних

Напередодні Другої світової війни нотаріус Йозеф Барток не встигає залишити Відень. Власника цінної інформації нацисти відправляють до «Метрополя» — резиденції гестапо. Німці знають, що Йозеф пам’ятає комбінації цифр, що ведуть до величезних багатств.

Слідчий розпочинає психологічну гру з ув’язненим: нацистам потрібно отримати стан. Жорстокі сеанси ледь не зводять Бартока з глузду. Єдиний спосіб зберегти розум – шахи.

Варкрафт (Warcraft 2016) – 10 фільмів для цікавих вихідних

фільми

У державі тривога: орки проникли у благо денний світ і нищать все на своєму шляху. Король Шторм терміново скликає пораду. Лицар Андуїн Лотар знає, що не всі орки хочуть нової війни: їхній світ опинився під загрозою зникнення.

Цікаво  Американські комедійні бойовики - ТОП 10

Мирні орки відмовилися пити кров демона Моннорота і тепер, бувши вигнаними, змушені шукати нове місце проживання. Інша частина чудовиськ набула небаченої сили, випивши крові, і має намір знищити людську расу.

Сорокарічний незайманий (The 40-Year-Old Virgin 2005)

10 фільмів для цікавих вихідних
10 фільмів для цікавих вихідних

Енді Стіцеру 40 років, його життя до цього часу стабільне і хороше: престижна робота, відмінні друзі та мила квартира. Єдине, чого в Енді ніколи не було – секс. Але чоловіка це не хвилює: він цілком щасливий зі своїми коміксами та фігурками супергероїв. Тихого, спокійного Енді вважають ненормальним і навіть маніяком.

Стурбовані друзі чекають, коли він нарешті заведе відносини. Як тільки на горизонті з’являється жінка, товариші Енді кидаються у бій.

Стать: Секретний матеріал (Paul 2011)

фільми

Гремі та Клайв – два приятелі, яким пощастило потрапити на Comic Con. Опинившись в Америці, друзі проїжджають повз відому Зону 51, де і справді зустрічають інопланетянина. Прибульця звуть Пол і йому потрібна допомога.

Шоковані нерди погоджуються допомогти харизматичному інопланетянину. Дивна компанія висувається в дорогу: корабель Пола зазнав аварії кілька років тому. Прибульцеві вдалося втекти з урядового бункера і він відчайдушно хоче додому. Весела комедія – гарний фільм на вихідні для любителів легкого гумору та інопланетних сутностей.

Пристрасті Дон Жуана (Don Jon 2013) – 10 фільмів для цікавих вихідних

10 фільмів для цікавих вихідних
10 фільмів для цікавих вихідних

Джона Мартелло друзі прозвали Дон Жуаном – серед його захоплень жінки посідають перше місце. Насправді хлопець серйозно підсів на фільми для дорослих, він дивиться відео ночами, днями, будь-якої вдалої миті.

Цікаво  Найкращі Фільми про Різдво у Нью-Йорку

Якось у його житті з’являється та сама дівчина, знайомство з якою не обмежилося однієї ночі. Молоді люди починають зустрічатися, але Джон не цурається ганебного захоплення. І одного разу Барбара застає коханого за непристойним заняттям.

Диктатор (The Dictator 2012)

фільми

Багатою країною керує адмірал генерал Хаффаз Аладін. Своєрідний, примхливий імператор придуркуватий і жорстокий.

Він звик отримувати все, що забажає: Хаффаз виграє у своїх Олімпійських іграх, розстрілюючи інших учасників. Він замінив багато слів вадійської мови на власне ім’я. Він настільки всім набрид, що його власний помічник організує замах – Аладін залишається живий, але кинутий усіма в незнайомому Нью-Йорку.

Лулу та Бріггс (Dog 2022)

10 фільмів для цікавих вихідних
10 фільмів для цікавих вихідних

Армійський рейнджер Бріггс був поранений і відправлений у вимушену відпустку. Але без армії його життя не має сенсу, і чоловік шукає будь-які способи повернутися. Нарешті йому пропонують угоду: відновлення на службі при успішному виконанні завдання з перевезення собаки.

Бріггс знайомиться з Лулу: недовірлива вівчарка агресивна, нікого не підпускає та не бажає їхати. Колишньому рейнджеру доведеться знайти підхід до тварини і пройти разом з нею довгий шлях.

Покерфейс (Poker Face 2022) – 10 фільмів для цікавих вихідних

фільми

Джек сколотив гігантський стан на грі в покер, але його безбідне життя незабаром обірветься: чоловік дізнається, що смертельно хворий. Він вирішує скликати старих друзів для останньої спільної гри й заразом вивести кожного на чисту воду. Багач знає, що довкола нього – одні зрадники.

Цікаво  Найкращі фільми комедії про супергероїв - ТОП 20

Поки чоловіки сидять за столом, піднімаючи ставки, зовні до особняка наближаються грабіжники. Але господар будинку готовий до всього – гостям, званим та непроханим, доведеться непросто.

Відгуки минулого (The Old Way 2023)

10 фільмів для цікавих вихідних
10 фільмів для цікавих вихідних

Колтон Бріггс – зразковий сім’янин й люблячий батько. А минулого він був головорізом і вбив багато людей. Тепер його власна родина опинилася під загрозою: батько вбитого має намір помститися. Колтон втрачає дружину – помста відбулася.

Після похорону розгніваний чоловік знову береться за зброю. Разом зі своєю дочкою-підлітком Брук він вирушає слідом убивць. Має бути важка, небезпечна битва – не всім пощастить залишитися живими.

Зухвале пограбування (Paipeurain 2021)

фільми

Господар великої нафтопереробляючої компанії у розпачі. Фірма ось-ось розориться. Єдиний порятунок від банкрутства – злочин. Можна викрасти нафту із транзитної труби, потрібно лише знайти хорошу команду.

Молодий інженер керуватиме грабіжниками. Має бути складна операція: на виконання замовлення є всього місяць. Герої ризикують власним життям. Поступово компанія починає сумніватися, чи варта ця справа таких ризиків.

З добіркою різноманітних фільмів більше не потрібно сумніватися, що подивитися на вихідні вдома – картини потішать сюжетом та чудовим акторським складом.

Дивіться також: Фільми на вечір, від яких неможливо відірватись

Прокрутка до верху