Головна сторінка >> 10 детективних трилерів із цікавим фіналом
10 детективних трилерів із цікавим фіналом

10 детективних трилерів із цікавим фіналом

10 детективних трилерів із цікавим фіналом – нерідко глядач дивиться кіно, повне драматичних та трагічних деталей, інтриг, поворотів і з нетерпінням чекає на розв’язку фіналу. Детективні трилери якраз і дарують необхідну напругу, потужний початок і не менш приголомшливу кінцівку.

Справа Колліні (The Collini Case 2019)

10 детективних трилерів із цікавим фіналом
10 детективних трилерів із цікавим фіналом

Каспар розуміється на справі механіка. Фабриціо не має причин, щоб вбивати підприємця Майєра. Перший – роботяга з Італії, другий – багатій з Німеччини. Між ними жодного зв’язку, але Колліні сам заявився і зізнався у вбивстві. Однак про подробиці замовчує. Замість Лайнена його роль бажає взяти конкурент, але правозахисник розуміє, що має «велику рибку», він відчуває, як важливо не прогаяти клієнта і займатися розслідуванням до кінця. Йому хочеться встановити істину, адже він заочно знав загиблого через його онучку – вони з Йоханною зустрічалися в юності.

Цікаво  Цікаві зарубіжні фільми - ТОП 10

Полонянки (Prisoners 2013)

фільми

У невеликому благополучному районі сталося непередбачене: зникли дві дівчинки. Батьки добре доглядали їх, але в одну мить двох подружок просто не опинилося на вулиці. Батьки у нестямі від горя і гніву. Хтось бачив чужий фургон неподалік. Детектив знаходить водія, але доказів проти нього немає. Тоді Келлер, тато дівчинки, починає власне розслідування та застосовує жорсткі методи допиту.

Диявол у деталях (The Little Things 2020) – 10 детективних трилерів із цікавим фіналом

10 детективних трилерів із цікавим фіналом
10 детективних трилерів із цікавим фіналом

У найкращих детективних трилерах історія про літнього поліційного, який натрапив на нерозкриту справу через роки. Він раптом виявляє зв’язок тодішніх та свіжих вбивств. І тепер навіть вважає ймовірного маніяка. Але, спираючись лише на чуття і збіги, він не може заарештувати хлопця, все сильніше переконуючись, що нахабний підозрюваний заслуговує лише на одного.

Невідомий (Unknown 2011)

фільми

Хлопець пробув у комі, але він упевнений у тому, ким є, проте його життям живе зовсім інший чоловік. Знайомі не дізнаються та не розуміють, про що він. Дружина дивиться як на хворого і заперечує, що вони одружені. Молода водій таксі натякає, що знає його ситуацію, і вони разом шукають правду.

Цікаво  Найкращі романтичні фільми на вечір

Перекладачі (Les traducteurs 2019)

10 детективних трилерів із цікавим фіналом

Часом вихід бестселера, що в оригінальному вигляді й без злитих у загальний доступ копій здатний принести мільйони, справді має супроводжуватися статутом таємності. Розказані заздалегідь масам деталі сюжету, ключові повороти відлякують потенційних покупців, якщо інформація, що просочилася, їм не сподобалася. Дев’ятьох перекладачів шедевра замкнули, щоб не відбувалося витоків, але роман все одно з’являється у мережі до старту продажів.

Пошук (Searching 2018) – 10 детективних трилерів із цікавим фіналом

Після пропажі дочки батькові тільки й залишається, що забратися до її комп’ютера, витягти інформацію із секретних папок та чатів. У поліції немає версій, не з’явилося слідів, і тато змушений копатися у таємницях підлітка, усвідомлюючи, що весь цей час вважав дочку абсолютно іншою людиною.

Година істини (The Vanished 2020)

10 детективних трилерів із цікавим фіналом

Сім’я відпочиває на природі: кемпінг, річечка. Раптом зникає дочка. Батьки невтішні, поліція зробила, що могла, але детективи не уявляють, куди зникла дівчинка.

Цікаво  15 найкращих детективних трилерів, від яких мурашки

Огидна вісімка (The Hateful Eight 2015)

фільми

Одного разу в барі під час бурі збирається компашка з запеклих пройдисвітів, негідників і зниклих персон. Серед них Джон, який супроводжує відловлену ним ув’язнену.

Невидимий гість (Contratiempo 2016) – 10 детективних трилерів із цікавим фіналом

10 детективних трилерів із цікавим фіналом

Адріан цінує репутацію і явно не може допустити, щоб його звинуватили у вбивстві. Його коханку вбито. Бізнесмен наймає Вірджинію, щоб та вигадала переконливу версію і повністю вивела його з-під удару. Гудман потрібні всі факти, і вона зготує з них ланцюжок подій, як їм з клієнтом це вигідніше.

Повітряний маршал (Non-Stop 2014)

фільми

Під час авіарейсу між континентами Марксу пише терорист. Білл відповідає за безпеку на борту. Лиходій задумав усунути пасажирів, і видати його за винного. Маршалу доведеться відшукати спосіб запобігти катастрофі, відшукати та встановити особистість підривника і встигнути порозумітися, донести цінність єдиної жінки, яка йому безмірно дорога.

Дивіться також: Найкращі серіали HBO – ТОП 15

Прокрутити вгору