Головна сторінка >> Забули пароль від свого Apple ID? 5 популярних способів його відновлення
Забули пароль від свого Apple ID?

Забули пароль від свого Apple ID? 5 популярних способів його відновлення

Значна частина сайтів чи сервісів потребують авторизації, чи то із міркувань безпеки, чи задля забезпечення авторизованим користувачам доступу до розширеного функціонала чи інших преференцій. 

Так чи інакше, але кількість акаунтів стрімко зростає, і запам’ятовувати все стає складніше. Тому втрата пароля від Apple ID є досить поширеною проблемою. І в неї є декілька варіантів вирішення.

Зміна password 

Найпростіше це зробити на пристрої, на якому вже здійснений вхід до облікового запису. У цьому разі звертатися до служби підтримки не доведеться, якщо виконати такі кроки:

 • заходимо в «Налаштування»
 • тиснемо на своєму імені;
 • вибираємо вкладку «Пароль та безпека»;
 • тиснемо на кнопку «Змінити пароль»;
 • перед вводом нового паролю та його підтвердженням потрібно ввести код доступу до цього пристрою, якщо ви і його не забули, звісно.
Цікаво  Що нового на ринку обладнання для дому. Інновації у світі автоклавів.

Скидання пароля Apple ID на новому гаджеті

Тут ще простіше. Просто перейдіть у налаштування, і вас одразу попросять ввести як сам Apple ID, так і пароль до нього. Тиснемо на фразу «Забули пароль…» та дотримуємося подальших інструкцій.

Звернення до служби підтримки

Тут також є декілька варіантів. Але найпростішим буде той, де ви маєте доступ до довіреного номера смартфона або будь-якого іншого гаджету, великий вибір яких можна знайти за посиланням https://www.ctrs.com.ua/brands/apple/

Отже, зайдіть із цього пристрою в Apple Store, знайдіть, завантажте та відкрийте додаток Apple Support. Виберіть пункт «Інструменти підтримки» (прокрутіть меню вниз, якщо його не видно на екрані), клацніть вкладку «Скинути пароль». У новому вікні виберіть опцію «Інший Apple ID» та введіть свій ідентифікатор. Залишиться натиснути на кнопку «Далі» та дотримуватися інструкцій.

Цікаво  Максимізація продуктивності за допомогою лінії шокової заморозки

Відновлення пароля через довірений номер

Зайдіть на будь-якому іншому пристрої до сервісу iForgot від Apple, натисніть на вкладку «Скинути пароль». Введіть номер телефону чи адресу e-mail, до яких був прив’язаний ваш гаджета. Після цього контактній особі прийде код відновлення, коли він вам його надасть, введіть його на сайті та слідуйте подальшим вказівкам. 

На комп’ютері чи Макбуці

Це найскладніший спосіб, оскільки потребує виконання більшої кількості кроків (та й далеко не всі мають таку техніку):

 • зайдіть у меню Apple та виберіть вкладку «Системні налаштування»;
 • перейдіть у пункт iCloud або виберіть своє ім’я;
 • натисніть на вкладку «Вхід та безпека»;
 • клацаємо по кнопці «Змінити пароль», далі вводимо пароль адміністратора ПК;
 • вводимо номер телефону, який прив’язаний до вашого облікового запису Епл, тиснемо на кнопку «Продовжити»;
 • за увімкненої двофакторної авторизації на іншому довіреному пристрої з’явиться запит на дозвіл скидання, його потрібно підтвердити;
 • після цього потрібно буде ввести ще один password (адміністратора чи комп’ютера), і тільки потім можна буде вводити новий із подвійним підтвердженням.
Цікаво  Натуральні способи зміцнення імунітету!

Зазвичай, один із таких способів має спрацювати. Якщо ні — доведеться створювати новий обліковий запис з усіма негативними наслідками.

Прокрутка до верху