Головна сторінка >> Спаржа на грилі – просто та дуже смачно
Спаржа на грилі

Спаржа на грилі – просто та дуже смачно

Спаржа на грилі виходить хрумкою і дуже смачною. Це один з рецептів, який готується і робиться миттєво. Спаржа на грилі з шинкою не тільки чудово виглядає, а й має чудовий смак.

  • Час приготування: 15 хвилин
  • Час приготування на грилі: 10 хвилин
  • Порції: 400 г

Складові:

  1. 500 г зеленої спаржі – великий пучок
  2. 100 г сирої в’яленої шинки
  3. 2 столові ложки оливкової олії
  4. щіпка перцю

Вам знадобиться кілька хвилин, щоб приготувати зелену спаржу на грилі. Тут, напевно, більшу частину роботи буде пророблено, щоб запалити гриль.

Спаржа на грилі
Спаржа на грилі

Спаржа на грилі

Акуратно викладіть гарний пучок молодої зеленої спаржі. Вибирайте найдовшу та найтоншу спаржу. Нехай пучок містить якнайбільше.

Цікаво  Піца на грилі - простий рецепт приготування!
рецепт

Обережно промийте пучок зеленої спаржі під холодною проточною водою. Головки дуже тендітні і можуть зламатися. Візьміть кінець кожної спаржі і відірвіть кінчики. Можна й руками – спаржа сама порветься там, де починається їстівна частина. Таким чином, підготуйте всю спаржу. Висушіть їх на паперовому рушнику.

Рекомендують розрізати скибочки шинки навпіл по довжині скибочки. У вас вийдуть тонші смужки, якими ви зможете легше та ефективніше загорнути спаржу. Оберніть спаржу по діагоналі з шинкою. Почніть із нижнього стебла. Один кусочок шинки на одну спаржу.

Спаржа на грилі

Якщо для спаржі недостатньо 100 г шинки, додайте більше шинки або підсмажте кілька спарж без шинки. Ви можете покласти цю спаржу без шинки на край грилю, де температура є нижчою.

Цікаво  Гриби на грилі - як приготувати смачно

Підготовлену спаржу збризкайте маслом і посипте свіжомеленим перцем.

рецепт

Обережно покладіть зелену спаржу на попередньо розігріті грати для гриля. Розкладіть їх упоперек тарілки, щоб тонка спаржа не потрапила у вогонь. Гриль не може бути дуже гарячим. Спаржа ніжна.

Спаржа на грилі

Спаржу слід постійно перевіряти та кожні кілька хвилин перевертати довгими щипцями. Спаржу не потрібно смажити понад 10 хвилин. Вони повинні підрум’янитися і засмажити.

рецепт

Знявши спаржу з гриля, рекомендують полити її розтопленим вершковим маслом. На гарячу спаржу також можна покласти шматочки вершкового масла, і вона розтане сама.

Спаржа на грилі

Спаржа на грилі у шинці готова.

Смачного!

Прокрутити вгору