Головна сторінка >> Правила вибору жіночих аксесуарів
Правила вибору жіночих аксесуарів - завдання одягу та аксесуарів полягає в тому, щоб підкреслити переваги їхньої власниці та приховати всі недоліки. При цьому саме аксесуари здатні зробити образ стильним, завершеним, цілісним.

Правила вибору жіночих аксесуарів

Правила вибору жіночих аксесуарів – завдання одягу та аксесуарів полягає в тому, щоб підкреслити переваги їхньої власниці та приховати всі недоліки. При цьому саме аксесуари здатні зробити образ стильним, завершеним, цілісним.

Завдяки сумці, прикрасам, ременям, шарфику або хустці одного з брендів, зокрема Burberry, одне й те саме вбрання можна обіграти по-різному. Але є один момент — усі предмети, елементи мають бути ретельно та правильно підібрані. В іншому випадку ефект може бути далеким від очікуваного.

Трендові жіночі аксесуари 2023 року

Аксесуари підкреслюють найкрасивіші риси та довершують образ. Цьогоріч у тренді наступні вироби:

 • пояси та ремені зі шкіри з масивними пряжками для тих, хто віддає перевагу стилю мілітарі, а також з яскравим дизайном для шанувальниць бохо-шику;
 • протисонцеві окуляри з прямокутними, трикутними, квадратними, круглими лінзами з масивною оправою, а також декоровані стразами;
 • сумки великих і середніх розмірів зі шкіри й текстилю;
 • шарфи та мальовані хустки в м’яких кольорах;
 • гаманці в тон сумці;
 • мінімалістичні годинники з невеликим циферблатом в одному кольорі з металевим браслетом або шкіряним чи текстильним ремінцем, а також масивні, схожі на чоловічі моделі;
 • головні убори — однотонні капелюшки, бейсболки (можливо з логотипом);
 • ювелірні прикраси із золота та срібла у різних варіантах виконання;
 • біжутерія в стилі етно.
Цікаво  Обручки - срібно - золота феєрія

Можливостей створити стильний, модний, актуальний для конкретного сезону та нагоди образ дуже багато.

Правила вибору жіночих аксесуарів

Правила вибору жіночих аксесуарів

Є кілька важливих моментів, які не можна ігнорувати:

 1. Для вибору аксесуарів важливо враховувати стиль загального образу. Всі деталі мають гармонійно поєднуватися між собою.
 2. Вибираючи прикраси, необхідно брати до уваги тип обличчя, ріст, комплекцію, вік. Наприклад, жінкам великої статури підійдуть більш масивні вироби.
 3. Аксесуари, не важливо сумка це чи прикраси, парасолька або взуття, мають бути відмінної якості, щоб не здешевити імідж.
 4. Для однотонного простого вбрання підійдуть яскраві аксесуари.
 5. Для ділового дрес-коду слід вибирати ювелірні прикраси (каблучку, сережки, браслет) у єдиному мінімалістичному стилі. Вироби з великими каменями більш актуальні для поєднання з вечірніми сукнями та шикарними костюмами.
 6. До штанів і джинсів краще допасувати широкі ремені з пряжкою, тоді як для класичної сукні ідеально підходять тонкі ремінці.
Цікаво  Дізнаємося більше про LED-лампи для манікюру

Браслети рекомендується носити з одягом із коротким рукавом, топами, майками. Який саме аксесуар вибрати, залежить від стилю, кольору одягу.

Прокрутити вгору