Головна сторінка >> Фільми Нетфлікс 2023 – цікава добірка на вечір
Фільми Нетфлікс 2023

Фільми Нетфлікс 2023 – цікава добірка на вечір

Фільми Нетфлікс 2023 – великий топ список, який включає в себе найкращі, нові та останні фільми від Нетфлікс 2023 року з високим рейтингом.

Вони клонували Тайрона (They Cloned Tyrone 2023)

Фільми Нетфлікс 2023
Фільми Нетфлікс 2023

Тайрон Фонтейн живе у Каліфорнії та займається поширенням наркотиків. Усвідомивши, що один із клієнтів заборгував, він вирішив із ним серйозно поговорити. Але зустріч закінчилася невдачею. Тайрона вбивають. Проте вранці він знову живий. Вирішивши з’ясувати у вбивці, навіщо він так вчинив, герой виявляє секретну лабораторію уряду.

Мати (The Mother 2023) – Фільми Нетфлікс 2023

фільми

Жінка-кілер є найкращим професіоналом своєї справи. У минулому їй довелося відмовитись від доньки, щоб захистити дівчинку від небезпеки. Але зараз убивця знову змушена захищати свою дочку. За роки роботи вона нажила багато противників. Жорстокі злочинці вирішили розквитатися із вбивцею, яка, здавалося, не має слабкостей.

Туристичний путівник з кохання (A Tourist’s Guide to Love 2023)

Фільми Нетфлікс 2023
Фільми Нетфлікс 2023

Аманда переживає найскладніший період. Її партнер раптово повідомив про переїзд до іншого штату. Колега радить їй поїхати у подорож, щоб розвіятися. Туристичний гід погоджується та вирушає до В’єтнаму, жителі якого готуються до великого свята. Тут вона зустрічає Сінха. Активний хлопець стає гідом, який їй показує всю красу країни.

Цікаво  Топ 10 найкращих фільмів на Netflix 2022 року!

Смерть семи королів (The Last Kingdom: Seven Kings Must Die 2023)

фільми

Смерть короля Едуарда провокує початок міжусобної боротьби між його спадкоємцями. Жорстоке протистояння розриває Англію частини. Утред Беббанбурзький вирішує змінити ситуацію. Він збирає прихильників і разом із ними вирушає у подорож країною. Вони мають об’єднати державу.

Чупа (Chupa 2023) – Фільми Нетфлікс 2023

Фільми Нетфлікс 2023
Фільми Нетфлікс 2023

Коли Алекс гостював у родичів у Мексиці, він зустрічається з міфічною істотою. Але чупакабра виявляється не страшним монстром, а милим звірком, який потребує допомоги. Алекс, його дідусь та двоюрідні брати вирішують діяти, щоб допомогти малюку возз’єднатися зі своєю втраченою родиною.

Голод (Hunger 2023)

фільми

Аой працює в сімейній локшинній. Вона навчилася працювати на кухні у матері, і тепер є майстром. Робота дозволяє їй забезпечувати сім’ю, відкладати гроші на майбутнє молодшої сестри. Один із відвідувачів, помітивши талант Аой, пропонує їй спробувати стати частиною команди іменитого та суворого шеф-кухаря.

Кохання з першого поцілунку (Eres tú 2023)

Фільми Нетфлікс 2023
Фільми Нетфлікс 2023

Хав’єр у 16 років знаходить здатність заглядати у майбутнє, і бачити, як можуть розвиватися його романтичні стосунки. Йому належить розібратися в цій силі та зрозуміти, як її використати. Хав’єр бачить розвиток відносин із різними дівчатами та їх результат. Несподівано він усвідомлює, що його справжньою любов’ю є дівчина найкращого друга.

У нас є привид (We Have a Ghost 2023) – Фільми Нетфлікс 2023

фільми

Сімейство Преслі переїжджає у старовинний особняк, про який у місті ходять легенди. Подейкують, що в будинку мешкає злий привид. Кевін вирішує вивчити будівлю та зустрічається з Ернестом. Примара не пам’ятає минулого, а тому не може залишити будівлю. Кевін хоче допомогти йому, а батько підлітка вирішує розкрутити свій канал в інтернеті, знімаючи відео про привида.

Цікаво  Цікаві дорами Нетфлікс - список найкращих

Бок Сун має померти (Kill Boksoon 2023)

Фільми Нетфлікс 2023
Фільми Нетфлікс 2023

Пок-Сун пов’язана із професійними вбивствами. Вона за багато років змогла заробити гарну репутацію. Але в її житті є проблема, яка приносить їй неприємності. Пок-Сун намагається приховати від своєї дочки правду про роботу. Дівчинка відчуває, що мати щось приховує і починає поступово віддалятися. Жінці потрібно постаратися розв’язувати цю проблему.

Вкрадена особа (Unlocked 2023)

фільми

Лі На-ми була необережна та втратила смартфон. Їй вдається дізнатися, що телефон можна забрати у сервісі ремонту техніки. Дівчина не підозрює, що його працівник вирішив скористатися ситуацією. Дізнавшись код блокування, хлопець встановлює програму стеження. А тим часом за містом поліція виявляє тіла дівчат. Слідчий підозрює, що до вбивств може бути причепний його син.

Куди завгодно (A todas partes 2023) – Фільми Нетфлікс 2023

Фільми Нетфлікс 2023
Фільми Нетфлікс 2023

Брат і сестра через багато років зустрічаються і вирушають у спільну подорож Мексикою. Протягом 15 років вони були розлучені та не могли спілкуватися. Смерть батька стала приводом зустрітися знову. Згадуючи все погане і добре, що вони пережили в минулому, брат і сестра вирішують виконати свою заповітну мрію.

До тебе чи до мене (Your Place or Mine 2023)

фільми

Деббі та Пітер знайомі багато років. Вони намагалися зустрічатися, але усвідомили свою помилку, вирішивши залишитися друзями. Деббі переживає складний період життя. Пітер пропонує їй тимчасово змінитися будинками й містами. Занурившись у життя одне одного, вони почали усвідомлювати свої справжні почуття, які намагалися ігнорувати.

Інф’єсто (Infiesto 2023)

Фільми Нетфлікс 2023
Фільми Нетфлікс 2023

Три місяці тому Сайо раптово зникла. Пошуки не дали результатів. Тепер вона опиняється посеред пустельної дороги невеликого містечка. Двоє детективів розпочинають розслідування загадкового випадку. Ситуацію посилює поширення нового захворювання та введення карантинних заходів. З появою перших доказів стає зрозумілим, що детективи розслідують незвичайну справу.

Цікаво  Серіали від нетфлікс ТОП 15

Істинний Дух (True Spirit 2023) – Фільми Нетфлікс 2023

фільми

Джессіка захоплюється морем та яхтами. Вона мріє про те, щоб здійснити навколосвітню подорож. Але їй лише 16 років, і дівчинці-підліткові важко знайти підтримку серед оточуючих. Джесіка не зневіряється. Вона активно готується до подорожі, щоб стати яхтсменкою-підлітком, яка змогла подолати всі труднощі навколо світу поодинці.

Ваші і наші (You People 2023)

Фільми Нетфлікс 2023
Фільми Нетфлікс 2023

Езра давно мріяв про стосунки та сім’ю, але йому не щастило. Якось він зустрічає чудову жінку, яка виявляється його другою половиною. Пара збирається побратися, а тому їм потрібно познайомитися з батьками один одного. Тут і проявляється основна проблема. Вони із різних культур. І батькам важко ухвалити вибір своїх дітей.

ЧОН_І (JUNG_E 2023)

фільми

Через екологічні проблеми людству довелося переселитися до космосу. Між колоніями вибухнула велика війна, яка триває довгі роки. Вчені проводять експеримент. Вони змогли клонувати мозок кращої найманки. Вчені хочуть створити ідеальну бойову одиницю, яка дозволить досягти переваги в конфлікті.

Загублений пес (Dog Gone 2023) – Фільми Нетфлікс 2023

Фільми Нетфлікс 2023
Фільми Нетфлікс 2023

Втрата улюбленого пса стає серйозним випробуванням однієї сім’ї. Якщо вони вчасно не відшукають вихованця, він може загинути. Батько та син разом вирушають у вимушений похід у гори, щоб знайти собаку. Щоб досягти мети, їм доведеться вирішити власні розбіжності та знайти компромісне рішення.

Лютер: Сонце на спаді (Luther: The Fallen Sun 2023)

фільми

Лютер: Сонце на спаді – Джон Лютер відбуває у в’язниці покарання за злочин, якого не чинив. Колишній детектив дізнається, що жителів Лондона залякує жорстокий маніяк. Лютер, усвідомлюючи, що не може під замком розслідувати цю справу і захистити людей, наважується на втечу. Йому належить підібратися до впливової та багатої людини, яка використовує нові розробки для маніпуляції свідомістю людей.

Дивіться також: Нові фільми Нетфлікс – ТОП 10

Scroll to Top