Головна сторінка >> Цікаві сімейні фільми комедії: захоплююча добірка на вечір
Цікаві сімейні фільми комедії

Цікаві сімейні фільми комедії: захоплююча добірка на вечір

Цікаві сімейні фільми комедії – немає нічого кращого за добрі сімейні фільми для спільного перегляду з дітьми. Зазвичай це захоплюючі історії, які примітні не лише приємним сюжетом, а й повчальним мотивом. Тож вони будуть цікаві та корисні як дітям, так і їхнім батькам.

День «Так» (Yes Day 2021)

Цікаві сімейні фільми комедії
Цікаві сімейні фільми комедії

Еллісон і Карлос – молода пара, яка славиться своєю строгою дисципліною. Вони виховують трьох дітей і завжди готові відповідати на їхні прохання та пропозиції відмовою. Але в один прекрасний момент ця пара вирішує зробити щось надзвичайне для своїх дітей. Вони вирішують подарувати їм лише один день, коли їхні діти можуть виконати всі свої найшаленіші бажання, і ці бажання не зіткнуться з опорою та обмеженнями, які вони зазвичай встановлюють.

Ця несподівана зміна у ставленні батьків спонукає всю родину вирушити в незабутню подорож, яка буде сповнена сюрпризів та неймовірних пригод. Подарунок від батьків відкриває новий світ можливостей для дітей і дарує їм можливість насолоджуватися своїм днем, як ніколи раніше.

Цікаво  27 найкращих комедій про дітей!

Попелюшка (Cinderella 2021)

фільми

«Попелюшка» 2021 показує сучасний погляд на класичну історію. Елла змушена жити в підвалі та прислужувати мачусі та зведеним сестрам. Свій вільний час вона присвячує шиттю, а коли вдається – вирушає на місцевий ярмарок, щоб продати одну зі своїх суконь. Там вона зустрічає принца Роберта. Елла має другий шанс побачитися з принцом на балу, в чому їй допоможе Хресна Фея.

Кролик Пітер 2 (Peter Rabbit 2: The Runaway 2021) – Цікаві сімейні фільми комедії

Цікаві сімейні фільми комедії
Цікаві сімейні фільми комедії

Історія пустотливого та непосидючого кролика Пітера триває. Його старі знайомі Томас та Беатріс наважилися зіграти весілля. Вони живуть спокійним життям у передмісті, як і всі кролики в окрузі.

Пітера не влаштовує подібний розклад, його бунтарська натура рветься назовні. Непосида вирішує залишити близьких та рвонути у небезпечну подорож до великого міста. Переучуючи неприємності, його сім’я та друзі вирушають слідом за Пітером.

Того (Togo 2019)

фільми

У 1913 році у Леонарда Сепалли з’являється щеня, яке спочатку не викликає захоплення у господаря. Але з кожним днем щеняті вдається довести свій характер і силу духу, тому Сепалла вирішує залишити його. Цуценя отримує прізвисько Того на честь японського адмірала Хейхатиро.

Минають роки. Місто Ном в Алясці охоплено епідемією дифтерії, кількість жертв якої постійно зростає. Єдина надія – Сепалла та Того, які мають у найкоротші терміни доставити ліки.

Чудо (Wonder 2017)

Цікаві сімейні фільми комедії
Цікаві сімейні фільми комедії

Серпень Пулман майже нічим не відрізняється від однолітків. У нього є захоплення, улюблений вихованець, він із задоволенням проводить час із друзями. Але є одне «але» – через вроджене захворювання йому довелося перенести багато операцій. Довгий час він навчався вдома, але настав час піти до звичайної школи.

Цікаво  Фільми для двох - романтичні фільмів на вечір

Новий етап у житті дуже хвилює хлопчика: чи зможуть його прийняти решта дітей? Йому належить довести оточуючим, що хвороба не робить його «ненормальним», що вона така ж звичайна дитина, як і всі.

Шлях додому (A Dog’s Way Home 2019) – Цікаві сімейні фільми комедії

фільми

До зустрічі з Лукасом песик Белла був бездомним. Хлопцю довелося багатьом пожертвувати заради цуценяти, навіть ховати його від господарів квартири, але він був щасливий, що зміг знайти вірного друга. Якою б гарною Белла не була, якось вона не послухалася господаря, через що їх розлучили.

Сумуючи по Лукасу, собака вирішує знайти його, будь-що-будь. Вона вирушає у тривалу подорож, маючи намір повернутися додому. Белле доведеться зустріти багато нових друзів і тих, хто забажає нашкодити їй.

Собаче життя (A Dog’s Purpose 2017)

Цікаві сімейні фільми комедії
Цікаві сімейні фільми комедії

Головний герой кінострічки “Собаче життя” – золотистий ретривер Бейлі. Він пам’ятає кожне життя, яке йому вдалося прожити. Але найбільше йому запам’ятався хлопчик, на ім’я Ітан із маленького американського містечка. Після цієї зустрічі Бейлі прожив ще кілька інших, не менш насичених життів. Але його душа завжди прагнула назад до Ітана. Заради господаря та його родини ретривер був готовий на все, навіть знайти їх у наступному житті.

Цікаво  Фільми для перегляду з друзями - ТОП 15

Поклик предків (The Call of the Wild 2020)

фільми

Бек – зніжений домашній пес, який після викрадення залишив теплу Каліфорнію й опинився у морозній та дикій Алясці. Служба в поштовій упряжці спочатку викликала у нього труднощі, але дуже швидко пес освоївся і став лідером зграї.

Однак життя Бека знову швидко змінюється, кидаючи його в вир захоплюючих пригод. Новий світ лякає та дивує Бека, але також дає можливість зрозуміти, хто він і в чому його справжнє призначення.

Диво в океані (Blue Miracle 2021) – Цікаві сімейні фільми комедії

Цікаві сімейні фільми комедії
Цікаві сімейні фільми комедії

«Диво в океані» – новинка, яка надихає для перегляду в сімейному колі, яка вчить добру та взаємодопомоги. Мексика пережила ураган Оділлія, який не помилував жодної будівлі на своєму шляху. Жертвою урагану став дитячий будинок Каса-Хобар у Кабо. Притулок опинився на межі банкрутства. Опікун та сироти розуміють, що тільки вони можуть самі собі допомогти. Вони укладають союз із похмурим капітаном Вейдом Маллоєм, розраховуючи виграти на рибальських змаганнях.

Пригоди Паддінгтона (Paddington 2014)

фільми

40 років тому мандрівник з Англії знайшов у лісах Перу незвичайних, розумних ведмедів, яких навчив деяким сучасним премудростям. Виїжджаючи, він запропонував ведмежам відвідати Англію та заглянути до нього у гості. На подібну подорож наважився лише один із них – Паддінгтон. У Лондоні на нього чекає багато веселих пригод, небезпек і нові, вірні друзі.

Дивіться також: 25 цікавих сімейних комедій для приємного вечора!

Прокрутити вгору