Головна сторінка >> 9 захоплюючих турецьких серіалів про кохання
9 захоплюючих турецьких серіалів про кохання

9 захоплюючих турецьких серіалів про кохання

Він — щасливий бізнесмен, найчастіше пов’язаний зі світом моди, а якщо не бізнесмен, то, як мінімум, султан. Вона — гарна і розумна дівчина, сповнена чеснот та чарівної норовливості. На шляху їхнього кохання неодмінно багато перешкод, яких вистачить на 200 із лишком серій. Все це — золота формула гарного турецького серіалу, який здатний тішити своїх глядачів не один тиждень. Експерти відомого кіно-сайту podobaika.com зібрали 9 захоплюючих турецьких серіалів про кохання.

Вітер кохання (Hercai)

Вітер кохання (Hercai)
9 захоплюючих турецьких серіалів про кохання
 • IMDb: 6.6
 • 2019, драми, мелодрами, 3 сезони
 • Туреччина, 16+

Красива і добра Рейян (Ебру Шахін) живе у рідному домі немов чужа. Батьки, звичайно, в ній душі не сподіваються, а от дідусь не любить і постійно чіпляється. Коли до дівчини сватається завидний наречений Міран (Акін Акінезю), глава сімейства й чути не хоче такої честі для Рейян. Поважний Насух намагається підсунути хлопцю свою улюблену внучку Ярен, проте кавалеру потрібна лише одна дівчина. Він готовий докласти всіх зусиль, щоб завоювати її любов. Щоправда, справжні цілі Мірану дуже далекі від романтичних: він хоче лише одного — помститися сімейству Шадоглу.

Кохання напрокат (Kiralik Ask)

Кохання напрокат (Kiralik Ask)
 • IMDb: 7.3
 • 2015, мелодрами, комедії, 2 сезони
 • Туреччина, 16+

Омер (Бариш Ардуч) – багатий, красивий та талановитий бізнесмен – займається створенням елегантного взуття для жінок. Він досі обурливим чином не одружений, бо думає тільки про роботу. Його дід ставить ультиматум тітоньці Неріман (Нергіс Кумбасар): якщо Омер протягом півроку не одружується, вона буде позбавлена спадщини. Бідолашна жінка вже з ніг збилася, підбираючи вибагливому племіннику наречену. У розпачі вона розробляє план: умовляє дівчину з бідної родини Дефне (Ельчин Сангу) влаштуватися власним помічником Омера. Дівчина повинна набриднути, завоювати кохання начальника і одружити його на собі. План не сказати, щоб симпатичний, але Дефне гостро потребує грошей, тому погоджується.

Цікаво  Французькі детективні серіали - ТОП 30

Азізе (Azize)

Азізе (Azize)
 • IMDb: 6.6
 • 2019, драми, 1 сезон
 • Туреччина, 16+

Восьмирічна Мелек готується святкувати день народження, коли надходить звістка про загибель її батька-поліцейського. Мати ненадовго переживає чоловіка, і дівчинка із новонародженим братом залишається сиротою. Через 19 років вона під ім’ям Азізе працює у лікарні медсестрою та мріє помститися за смерть батьків. Щоправда, шанс підвертається зовсім випадково і не так, як хотіла б Азізі. Вона рятує життя Карталу Балкану, члену злочинної сім’ї, винної у нещастях дівчини. Це дозволяє їй досягти довіри людей, яким героїня збирається мстити. Проблема в тому, що Картал дуже швидко стає дорогою для неї людиною.

Фі, Чі, Пі (Fi)

Фі, Чі, Пі (Fi)
 • IMDb: 7.7
 • 2017, драми, мелодрами, 2 сезони
 • Туреччина, 18+

Психолог Джан Манай (Озан Гювен) досяг вражаючого успіху на своїй ниві: він веде популярну передачу, під час якої влаштовує публічні сеанси психотерапії, а також читає лекції в університеті. Однак чоловік самотній і не зовсім стабільний психічно, чому воліє триматися якомога далі від різноманітних почуттів. І все ж таки, побачивши прекрасну балерину Дуру (Серенай Сарикая), він закохується. Танцівниця стає його нав’язливою думкою, але дівчина має коханого — талановитого хореографа і музиканта. Проклятому психологу доведеться застосувати всі свої знання, щоб розлучити їх.

Цікаво  Серіали від Apple TV+ 2023 - добірка на вечір

Кизиловий шербет (Kizilcik Serbeti)

Кизиловий шербет (Kizilcik Serbeti)
 • IMDb: 5.9
 • 2022, мелодрами, драми, 2 сезони
 • Туреччина, 18+

Красуня Дога (Сила Туркоглу) виховувалась матір’ю-одиначкою — жінкою рішучого характеру та прогресивних поглядів. Кивілджим Арслан (Еврим Аласья) керує школою, розмовляє командирським голосом і впевнена в тому, що дочка вивчиться на стоматолога і стане самодостатньою жінкою, як мама. Але Дога підносить матері неприємний сюрприз: дівчина вагітна і хоче швидше вийти заміж. Окремим шоком стає сім’я нареченого, яка дотримується традиційного укладу. Жінки тут дотримуються мусульманського дрес-коду, а діти при зустрічі цілують старшим руку. Дівчині, яка звикла до інших відносин тут буде дуже непросто.

Чорна любов (Kara Sevda)

Чорна любов (Kara Sevda)
 • IMDb: 7.3
 • 2015, мелодрами, 1 сезон
 • Туреччина, 16+

Молодий інженер Кемаль (Бурак Озчівіт) та художниця Ніхан (Несліхан Атагюль) познайомилися в автобусі, куди багату дівчину занесли цікавість та пошук цікавих осіб для портретів. Здається, їхні шляхи ніколи не перетнуться знову, адже вони з різних світів, але вже через місяць доля знову зводить їх. Кемаль рятує Ніхан, що впала у воду з яхти, між ними пробігає іскра. На шляху кохання, що зароджується, багато перешкод, і головне — молодий багатій Емір, який прагне отримати дівчину за дружину. Його ні краплі не хвилює той факт, що серце Ніхан закрите для нього. Розпещений мажор звик отримувати все, чого б не захотів.

Кохання на показ (Afili Aşk)

Кохання на показ (Afili Aşk)
 • IMDb: 6.6
 • 2019, мелодрами, комедії, 1 сезон
 • Туреччина, 16+

Тихоня Айше (Бурджу Озберк) після смерті батька мешкає під наглядом старших братів, які тримають сестру в рукавицях. Якось вона вирішує: час ставати поганою дівчинкою, тому що брати хочуть видати її заміж за нелюбого, хлопець зраджує з іншою, а з роботи доводиться звільнитися. У розпачі вона бреше, що заручена з Керемом (Чаглар Ертугрул), недолугим багатієм і своїм начальником. Приголомшений наречений спочатку відмовляється, а потім розуміє, що йому це весілля буде вигідним. Якщо він одружується, батько нарешті допустить його до управління компанією. Так Айше та Керем укладають угоду про фіктивний шлюб.

Цікаво  Фільми та серіали схожі на Міст - ТОП 20

Перший і останній (Ilk Ve Son)

Перший і останній (Ilk Ve Son)
 • IMDb: 8.1
 • 2021, драми, 1 сезон
 • Туреччина, 18+

Різка, химерна Деніз (Озге Озпірінчджі) та чутливий Бариш (Саліх Бадемджі) знайомляться на весіллі родичів. Обидва не в захваті від заходу і не поспішають брати участь у забавах. На щастя, один в одному вони знаходять приємних співрозмовників. Ще більше їх зближує спільна пригода порятунку пса на прізвисько Джо. Бурхлива ніч переростає у пристрасні стосунки, проте кохання цих двох далеко не безхмарне, оскільки йоржиста Деніз зазнає деяких труднощів із прийняттям близькості. Вся річ, зрозуміло, у її батькові, який покинув сім’ю багато років тому.

Величне століття. Роксолана (Muhteşem Yüzyıl)

Величне століття. Роксолана (Muhteşem Yüzyıl)
9 захоплюючих турецьких серіалів про кохання
 • IMDb: 6.9
 • 2011, мелодрами, історичне, військове, 4 сезони
 • Туреччина, 16+

1520, Османська імперія. Після смерті батька новий султан Сулейман (Халіт Ергенч) виношує грандіозні плани, що включають майже всю Європу. А у його гаремі великі плани будує дівчина, на ім’я Олександра (Мер’єм Узерлі). Викрадена з рідного села і продана в султанський гарем, вона, погорювавши, вирішує стати султаншею. Для цього їй треба привернути увагу повелителя, розпещений великою кількістю красивих жінок, а потім ще й утримати його. Витівка ускладнюється не лише натовпом суперниць на чолі з фавориткою Махідевран, а й неприязню матері султана.

Дивіться також: Найкращі турецькі серіали які варто подивитися

Прокрутка до верху