Головна сторінка >> 5 цікавих фактів про купальники
5 цікавих фактів про купальники

5 цікавих фактів про купальники

Винахід купальника, як вишуканого, стильного вбрання для відпочинку біля води сягає історії Стародавнього Риму. Історія купальників — це не тільки про спорт і веселощі, а й про скромність та моду. Ось кілька цікавих фактів про купальники, які вам точно запам’ятаються.

Спочатку були купальні сукні

На початку 20-го століття жінки в США та Західній Європі повинні були носити так звані «купальні сукні». Це був товстий і барвистий одяг з вовни, довжиною до колін, призначений для носіння під час купання в морі. Враховуючи суворий характер моди того часу, жінки нерідко носили купальний корсет, а також шаровари під купальним платтям. Попри назву, жоден із цих предметів одягу не був призначений для купання, не кажучи вже про плавання: вони були надто важкими та обмежували рухи. Швидше за все, це були декоративні предмети одягу, призначені для прогулянок біля моря або відпочинку, який вимагав якомога менше рухів.

Цікаво  Золоті обручки – покупка на довгі роки

Сучасне бікіні винайшов автоінженер

Бікіні зі стрінгами було винайдено в 1946 році французьким інженером-будівельником, який став модельєром Луї Руардом. У дизайні були чотири трикутники тканини — два знизу, два з гори — і ремінці-спагетті. Очікуючи вибухової реакції на свій сміливий дизайн, Реард назвав костюм на честь атолу Бікіні на островах Тихого океану, де США проводили випробування атомної бомби, починаючи з середини 1940-х років. Оголена танцівниця з Casino de Paris, на ім’я Мішлін Бернардіні першою моделювала провокаційні купальники, часто тому, що жодну модель не можна було переконати позувати в чомусь, настільки відвертому. Проте протягом наступного десятиліття бікіні здобули популярність, частково завдяки голлівудським зіркам, таким як Бріджит Бордо та Мерилін Монро. Акторки популяризували цей стиль, а також завдяки швидким змінам соціальних норм після Другої світової війни.  

Цікаво  Правила вибору жіночих аксесуарів

Купальник з двох частин винайшли в Стародавньому Римі

Хоча сучасне бікіні з’явилося лише у 20 столітті, купальник бере свій початок ще в Стародавньому Римі. Стародавня мозаїка, знайдена на стінах сицилійської вілли, зображує образи жінок, тепер відомих як «дівчата бікіні». Фігури зображені танцюючими, бігаючими та граючими в майже сучасному пляжному одязі — роздільних купальниках. Історики досі не впевнені, чи носили такі костюми для занять біля води, чи вони були стандартним одягом для вправ під час теплого сицилійського літа. Попри це, зображені жінки вільно рухаються, що свідчить про те, що раніше ці костюми носили, як спортивний одяг. 

Першим культовим купальником був суцільний в’язаний червоний вовняний костюм

Існує кілька культових купальних костюмів, які тепер є канонічними фрагментами популярної культури. Згадайте червоний суцільний костюм Фарри Фосетт або біле бікіні Урсули Андерс у першому фільмі про Джеймса Бонда «Доктор Ні» або оригінальний купальний костюм відомого бренду Jantzen Knitting Mills «Дівчина в червоному, що пірнає». Зображення дівчини, що пірнає у червоному вовняному цільному костюмі не тільки популяризувало, а й просувало купальний костюм як модний і водночас повсякденний одяг. 

Цікаво  Ламінування вій ZOLA: секрет ідеального об'єму та довжини

Найдорожчий купальник у світі коштує 30 мільйонів доларів 

Більшість жінок люблять одягатися в красиві та якісні купальники, але є і такі моделі які створені для тих хто не шкодує коштів на розкіш. Найдорожчим купальником у світі є бікіні вартістю 30 мільйонів доларів, зроблена з використанням понад 150 каратів бездоганних діамантів Steinmetz, оправлених у платину.

Літо — це ідеальна можливість надіти купальник. Замовити стильне бікіні можна на сайті https://secretangel.kiev.ua/ua/kupalniki/. Багато жінок почувають себе впевненіше та сексуальніше, коли обирають купальник, який підкреслює їх переваги, та коригує недоліки фігури. 

Прокрутка до верху