Головна сторінка >> 25 детективів із закрученим сюжетом
25 детективів із закрученим сюжетом

25 детективів із закрученим сюжетом

25 детективів із закрученим сюжетом – коли хочеться інтелектуальної розминки, можна подивитися детектив із закрученим сюжетом та спробувати самостійно викрити злочинця. Редакція MC.today підготувала список фільмів, над сюжетом яких треба добре мізкувати.

Зміст

«Паразити» (Gisaengchung 2019)

25 детективів із закрученим сюжетом
25 детективів із закрученим сюжетом

Бідолашна корейська родина Кімов живе у сирому підвалі й не сподівається ні на що хороше. Але все змінюється, коли їхній син потрапляє на роботу в багату родину Паків і обманом влаштовує туди своїх рідних. Ця подія призводить до низки трагічних ситуацій.

«Пам’ятай» (Memento 2000)

фільми

Леонард Шелбі прагне знайти того, хто вбив його дружину. Справа ускладнюється тим, що Шелбі має проблеми з короткостроковою пам’яттю, а своїм помічникам з розслідування він не вірить. Щоб допомогти самому собі, Леонард робить фото татуювання, пише записки.

«Острів проклятих» (Shutter Island 2009) – 25 детективів із закрученим сюжетом

25 детективів із закрученим сюжетом
25 детективів із закрученим сюжетом

Тедді Деніелс, маршал США, приїхав до психіатричної лікарні для особливо небезпечних злочинців, щоб знайти пацієнтку, яка втекла. У розслідуванні виявляється більше запитань, ніж відповідей, а головна загадка – хто ж такий сам Деніелс і чому він опинився на острові?

Цікаво  Найкращі детективні трилери - ТОП 30

«Зникла» (Gone Girl 2014)

фільми

Що робити, якщо ідеальний, на перший погляд, шлюб виявляється наскрізь просоченою брехнею, а дружина за дивних обставин зникає. Стривожений чоловік стає для поліції головним підозрюваним. Олії у вогонь підливає знайдений щоденник зниклої, в якому чоловік представлений не в кращому вигляді.

«Бранці» (Prisoners 2013)

25 детективів із закрученим сюжетом
25 детективів із закрученим сюжетом

Один із найстрашніших кошмарів батьків – зникнення їхніх дітей. У такій ситуації виявляються сім’ї Бірчі та Довір, у яких викрали дочок. На що здатні доведені до відчаю батьки, що приховує сімейна історія і до чого можуть довести втрата віри в Бога і бажання будь-що зробити боляче іншим?

«Невидимий гість» (The Invisible Guest 2016) – 25 детективів із закрученим сюжетом

фільми

До адвоката Вірджинії Гудман звертається бізнесмен, якого звинувачують у вбивстві. Хлопець нібито нічого не пам’ятає про злочин та вважає, що став жертвою змови. Але з’ясовується, що йому є що приховувати та й Вірджинія не та, за кого себе видає.

«Таємнича річка» (Mystic River 2003)

25 детективів із закрученим сюжетом
25 детективів із закрученим сюжетом

На що може перетворитися дружба через 30 років, як бути, якщо друг дитинства підозрюється у вбивстві, і чи припустимо приховати злочин, скоєний помилково? Ці та інші питання доведеться вирішити поліційному Шонові Девіну, який розслідує злочин.

“Дівчина з татуюванням дракона” (The Girl with the Dragon Tattoo 2011)

фільми

Могутній клан Вагнеров старанно зберігає свої таємниці. Минуло 40 років від дня зникнення Харрієт, але її тіло так і не знайшли. Дядько зниклої наймає журналіста, який має з’ясувати, що сталося.

Помічницею Мікаеля стає асоціальна хакерка Лісбет Саландер, яка в минулому лікувалася у психіатричній клініці. Ця пара розкопує брудні сімейні секрети, паралельно розв’язувати особисті проблеми.

«Спокута» (Atonement 2007) – 25 детективів із закрученим сюжетом

25 детективів із закрученим сюжетом
25 детективів із закрученим сюжетом

Юній Брайоні Талліс подобається Роббі, хлопець, закоханий у її старшу сестру. Коли кузина Брайоні стає жертвою зґвалтування, дівчинка звинувачує у злочині Роббі. Цей вчинок ламає одразу кілька доль.

«Зодіак» (Zodiac 2007)

фільми

Історія протистояння поліції та холоднокровного й невловного вбивцю на прізвисько Зодіак. Ця людина близько 10 років тримала в страху Сан-Франциско і спілкувалася з поліцією через пресу, а суперечки про її особистість точаться досі.

«Підміна» (Changeling 2008) – 25 детективів із закрученим сюжетом

25 детективів із закрученим сюжетом

Головна героїня звертається до поліції Лос-Анджелеса із повідомленням про те, що її дитина зникла. Детективи шукають і через п’ять місяців повідомляють, що хлопчика знайдено. Тільки ось мати впевнена, що ця дитина – не її син, а просто дуже схожа на неї. Спроби жінки з’ясувати правду призводять до того, що її укладають у психіатричну лікарню.

Цікаво  Цікаві фільми для перегляду на вихідних

«Зникнення Сідні Холла» (The Vanishing of Sidney Hall 2017)

фільми

Сідні Холл – молодий, але вже всесвітньо відомий автор. Він написав книгу про своє покоління, яка принесла йому масу шанувальників та номінацію на премію. Але раптово Сідні без пояснень зникає. У цей час таємничий незнайомець підпалює в книгарнях видання Холла.

«Невідомий» (Unknown 2011)

25 детективів із закрученим сюжетом

Головний герой виходить із коми й усвідомлює, що він не має документів, зате є часткові провали в пам’яті, а його дружина живе з іншою людиною, яка привласнила собі особу головного героя. За допомогою нової знайомої водія таксі герой намагається повернути собі минуле.

«Ідеальний пацієнт» (Perfect Patient 2019) – 25 детективів із закрученим сюжетом

фільми

Маніяк, який скоїв понад 30 вбивств, сам розповідає про них поліцію. Тільки єдиний свідок – сам убивця, а речових доказів практично немає. Кримінальний журналіст береться за розслідування, щоб з’ясувати, як усе було насправді.

Просте прохання (A Simple Favor 2018)

25 детективів із закрученим сюжетом

Головна героїня фільму Стефані виявляється у дивній ситуації: сусідка залишає їй свою дитину, кидає чоловіка і безвісти зникає. Дівчина вирішує розібратися в тому, хто ж її сусіди насправді.

«Тривожний виклик» (The Call 2013)

фільми

Джордан, оператору кол-центру служби 911, надходить дзвінок від дівчинки, в будинок якої проник маніяк. Героїня намагається допомогти жертві, але в неї нічого не виходить. Через деякий час Джордан знову стикається з цим злочинцем і вступає у боротьбу з ним.

«Викуп» (Butterfly on a Wheel 2007) – 25 детективів із закрученим сюжетом

25 детективів із закрученим сюжетом

Соціопат Том викрадає дочку Ніла та Еббі. Щоб повернути дитину, сімейній парі доводиться виконувати дивні вимоги викрадача. Поступово Ніл та Еббі розуміють, що головна мета Тома – зруйнувати їхню родину.

«Перш ніж я засну» (Before I Go to Sleep 2013)

фільми

Протягом 20 років головна героїня прокидається і не пам’ятає нічого зі свого минулого життя. Вона щодня намагається відновити у пам’яті те, як жила раніше, і сумнівається буквально у всьому, що її оточує.

“Матриця часу” (Before I Fall 2017)

25 детективів із закрученим сюжетом

Саманта гине в автомобільній аварії через безглуздий випадок. Але щось іде не так, і дівчина знову і знову мешкає останній день свого життя. Вона розуміє, що має знайти того дня якусь помилку і виправити її.

Цікаво  Фільми з неочікуваною розв'язкою - ТОП 15

«Дівчина в поїзді» (Girl on the Train 2016) – 25 детективів із закрученим сюжетом

фільми

Миру, головна героїня фільму, колись була успішним адвокатом, але після втрати дитини вона попрощалася з чоловіком і почала дедалі частіше пити спиртне. Її основне заняття – безцільне катання на поїзді та спостереження за життям двох молодих пар.

Раптом все змінюється і Міра розуміє, що її колишній чоловік багато чого приховує про їхнє спільне минуле. Тепер у небезпеці не лише сама Миру, а й нинішня дружина її колишнього чоловіка.

«Таємниця в їхніх очах» (Secret in Their Eyes 2015)

25 детективів із закрученим сюжетом

Доньку Джессі, слідчого ФБР, убили. Підозрюваного відпускають на волю, оскільки він є цінним інформатором. Колега Джесс, який був закоханий у неї, вирішує провести своє розслідування.

«Зниклі дівчата» (Lost Girls 2020)

фільми

Шеннон, головна героїня фільму, шукає зниклу доньку, попри те, що співробітники поліції не сприймають її серйозно і не прагнуть допомагати. Вона з’ясовує, що серед місцевої еліти є маніяк та її дочка – не єдина у списку жертв.

«В обіймах брехні» (Greta 2019) – 25 детективів із закрученим сюжетом

25 детективів із закрученим сюжетом

Френк знаходить сумочку і вирішує повернути її господині. В результаті вона знайомиться з Гретою, самотньою літньою вдовою, яка не така проста, як здається. Френка «задушена» нав’язливою увагою нової знайомої. А після того, як дівчина виявляє в шафі Грети безліч таких сумочок, як і знайдена нею в метро, їй стає по-справжньому страшно.

«Вбивства по листівках» (The Postcard Killings 2020)

фільми

Маніяк-вбивця подорожує Європою і відправляє поліції «підказки» у вигляді листівок із цитатами із Шекспіра. Однією з його жертв стає дочка детектива Джейкоба Кенона, який бере розслідування до своїх рук.

“Нічний портьє” (The Night Clerk 2020)

25 детективів із закрученим сюжетом

Барт Бромлі – аутист, і йому важко спілкуватися з людьми. Через цю проблему він влаштовується працювати нічним портьє. Під час своїх змін він через приховані камери стежить, що роблять постояльці. Однією з ночей Барт бачить вбивство дівчини, а потім стає головним підозрюваним у злочині.

Дивіться також: 7 детективів про страшні злочини, які так і не були розкриті

Scroll to Top