Головна сторінка >> 22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!
22 цікавих фантастичних серіалів Нетфлікс!

22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

22 цікавих фантастичних серіалів Нетфлікс! На популярному сервісі Нетфлікс постійно виходять нові серіали у жанрі фантастика. Тут зібрано 22 найкращих і просто хороших серіалів, які варто подивитися.

Любов, смерть і роботи

22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!
22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

2019 – … (3 сезони)
iMDb: 8,4

Любов, смерть і роботи. Анімаційний серіал-антологія (одна серія – один сюжет), який заглядає в зазвичай похмуре майбутнє. Кожна серія зроблена у своєму стилі та настрій: є як і тривожний sci-fi з перестрілками проти інопланетян, так і розмовна комедія трьох роботів у світі постапокаліпсису. Один із самих новаторських проєктів Netflix, який продовжено на четвертий сезон.

“The OA”

серіали

2016 – 2019 (2 сезони)
iMDb: 7,8

Один із найзагадковіших і найскладніших за сюжетом проєкт Netflix. Сліпа дівчина пропадає на сім років і несподівано для сім’ї перебуває вже зі здоровим зором. Серіал постійно підкидає загадки й до фіналу не залишає єдиного трактування. Глядачі порівнюють “The OA” з фільмом “Початок” Крістофера Нолана.

«Маніяк» – 22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

2018 (1 сезон)
iMDb: 7,7

«Маніяк» Обидва герої проходять лікування в психоневрологічній клініці. У них різні діагнози, але одна експериментальна ліки, яка розкручує несподівані сюжети в сеттингу кіберпанку. Серіал хитає з жанру до жанру, але це лише плюс для тих, хто любить експериментальні проєкти.

Цікаво  Бразильські серіали 2023 - добірка на вечір

«Восьме почуття» (Sense8)

серіали

2015 – 2018 (2 сезони)
iMDb: 8,2

Sense8. Люди дізнаються, що ментально пов’язані один з одним – і за ними починає стежити секретна організація. Серіал знімався у восьми містах, тому такий різний та контрастний за настроєм.

«Видозмінений вуглець»

22 цікавих фантастичних серіалів Нетфлікс!

2018 – 2020 (2 сезони)
iMDb: 7,9

Видозмінений вуглець. Надворі 27 століття. Свідомість може перетікати з тіла до тіла за допомогою спеціального пристрою. І один мільярдер наймає людину, щоб з’ясувати, хто вбив одне з його тіл, тому що записувач спогад пристрій був пошкоджений. Вийшов захватний кіберпанк і на момент виходу першого сезону найдорожчий серіал Netflix.

«Академія Амбрелла» – 22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

серіали

2019 – 2023
iMDb: 7,9

Академія Амбрелла. Головний супергеройський серіал Netflix. Спостерігайте за командою (всі вони – зведені брати та сестри) з порятунку світу, де кожен герой – складний персонаж, який неквапливо розкривається протягом сезонів. Рятувати світ їм доведеться кілька разів.

«Крізь сніг»

22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!
22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

2020 (4 сезони)
iMDb: 6,9

«Крізь сніг». На Землі знову льодовиковий період. І ми стежимо за поїздом, де всередині є жорстка соціальна ієрархія. Так, є фільм із такою самою концепцією від режисера Пон Джун-хо. Але серіал Netflix по-своєму інтерпретує першоджерело (французький роман). Акцент зроблено на детективну історію.

«Аркейн»

серіали

2021 (1 сезон)
iMDb: 9

«Аркейн». Анімаційний серіал з гри League of Legends став проривом і одним із найкращих проєктів Netflix за останні роки. Серіал розповідає про два світи (один багатий і красивий, в інший краще не навідуватися) і двох героїнях, які дуже зухвало розкриються.

«У темряву ночі» – 22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

2017 – 2020 (3 сезони)
iMDb: 8,7

У темряву ночі. Німецький серіал-головоломка про зникнення дітей у містечку. Зав’язка звичайна, але далі доведеться поламати мозок, щоб зрозуміти все, що відбувається. Великий серіал, який можна назвати класикою.

Цікаво  Романтичні комедії Нетфлікс - найкраща добірка

«Вдалині» (Away)

серіали

2020 (1 сезон)
iMDb: 6,6

Away. Серіал тримає у напрузі двома сюжетними лініями. Жінка-астронавт вирушає на Марс вирішувати небезпечні завдання, а її сім’я чекатиме вдома та справлятиметься зі своїми труднощами.

«Сотня» (The 100)

22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!
22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

2014 – 2020 (7 сезонів)
iMDb: 7,6

The 100. Сто малолітніх злочинців мандрують космічним кораблем. Щоб якось повернутися на Землю, де все довкола випалено наслідками ядерної війни. Хороший вибір для тих, хто любить постапокаліпсис та драму з підлітками.

“Мій син Діон” – 22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

серіали

2019 (2 сезони)
iMDb: 7,1

Мій син Діон. Одинока мати після загибелі чоловіка стикається з незвичайним випробуванням – її син виявляє супер здібності. І від усіх це якось треба сховати. Не сильно помічений проект, тому точно спробуйте.

«Загублені в космосі»

22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

2018 – 2021 (3 сезони)
iMDb: 7,3

Загублені в космосі. Корабель губиться на далекій планеті, і сім’ї Робінсонів доводиться адаптуватися до нових умов. Планета схожа на Землю, але має свої особливості, які завжди дивують. Приємна фантастика для всієї родини.

«Море спокою»

серіали

2021 (1 сезон)
iMDb: 6,9

«Море спокою». Корейський серіал із несподіваним фіналом. На Землі серйозна посуха, і розв’язання проблеми знаходиться на Місяці – там є особлива речовина. Команда астронавтів туди вирушає, і, звичайно, йде не за планом.

«Світанок апокаліпсису» (Daybreak) – 22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!
22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

2019 (1 сезон)
iMDb: 6,7

Daybreak. Дуже дивний постапокаліпсис. Дорослі перетворюються на упирів, а нормально виживають лише підлітки, які ворогують і поділяються на банди. Серіал нескінченно відсилає до «Божевільного Макса» і майже не намагається бути серйозним.

“Мене це не влаштовує!” (I Am Not Okay With This)

серіал

2020 (1 сезон)
iMDb: 7,5

I Am Not Okay With This. Серіал від продюсерів «Дуже дивних справ», де головна героїня теж має над здібність – у моменти гострих емоційних переживань вона може рухати предмети й руйнувати все навколо силою думки. Це мінісеріал, який розповідає всім знайому історію про дорослішання та підліткові переживання.

Цікаво  Захоплюючі новинки фільмів Нетфлікс - ТОП 30

«Детективне агентство Дірка Джентлі» (Dirk Gently’s Holistic Detective Agency)

22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

2016 – 2017 (2 сезони)
iMDb: 8,2

Dirk Gently’s Holistic Detective Agency. Серіал зроблено за романом Дугласа Адамса. Сюжет начебто простий – два детективи розслідують загадкові справи. Але вони дотримуються холістичного методу – все у Всесвіті взаємопов’язане, і довіряти при розкритті злочинів можна лише інтуїції. Незвичайний серіал, де вас порадує Елайджа Вуд, та чорний англійський гумор.

«Мандрівники» (Travelers) – 22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

серіали

2016 – 2018 (3 сезони)
iMDb: 8

Travelers. Так, це фантастичний серіал про подорож у часі. Але мандрують не люди, а свідомість. За сюжетом людство майбутнього намагається впоратися з проблемами, відправляючи у XXI століття свідомість людей майбутніх століть – їм треба виправити все погане. Драйвовий та щільний у сюжетному плані серіал.

«Племена Європи»

22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!
22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

2021 (1 сезон)
iMDb: 6,7

«Племена Європи». Це німецький серіал від творців «Темряви». Він розповідає про події 2074 року, коли Європа подрібнилася на купу дрібних держав. Серіал поєднує в собі елементи фантастики та настрій «Ігри престолів» – за сюжетом Європу об’єднують брат та сестра.

«Біохакери»

серіали

2020 (2 сезони)
iMDb: 6,8

Біохакери. Ще один німецький серіал – технотрилер про загадкову лабораторію, де студенти лише спочатку проводять досліди над рослинами та мишами. Але далі дізнаються про нові таємниці про керівників лабораторії.

“3%” – 22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

2016 – 2020 (4 сезони)
iMDb: 7,3

3%. Бразильська антиутопія з наступною концепцією: світ суворо поділений на багатих та бідних. Але у кожного є шанс потрапити до суспільства найкращих. Це виходить лише у трьох відсотків.

«Чужі світи»

серіали

2020 (1 сезон)
iMDb: 6,5

Чужі світи. Документальний мінісеріал від Netflix, де досліджується питання: як може виглядати життя інших планети? Автори на повну включають фантазію і показують різні варіанти.

Дивіться також: 10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс!

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху