12 фільмів на самотній вечір

12 фільмів на самотній вечір – цікава добірка!

12 фільмів на самотній вечір – що подивитись увечері? Бажано фільм не надто важкий, із позитивним посиланням, який можна дивитися практично нескінченно. Під час самотнього вечора добре працюють кримінальні комедії, музичні фільми чи фільми про себе. У списку нижче ви знайдете 12 фільмів, які ідеально підходять для домашнього перегляду.

Самотній вечір вдома — чудова можливість подивитися не надто важке кіно. Під час такого перегляду можна зосередитися на власних відчуттях, а не запитувати, що інша людина думає про фільм. Особливо мені подобаються комедійні постановки, але з неочевидним гумором, переважно чорні комедії чи кримінальні комедії. Вони не тільки кумедні, а й несуть глибший зміст. Самотніми вечорами вдома також варто подивитися фільм про пошук себе чи прямування за своєю мрією. Можливо, завдяки таким постановкам ви зможете на мить замислитись про власне життя або знайти натхнення для дії. У таких постановках важливим є головний герой, з яким легко себе ідентифікуєш.

Також варто звернути увагу на те, які фільми краще не дивитися одинокими вечорами вдома. Фільми жахів входять до списку. Такі точно краще дивитися у великій компанії, тоді набагато легше переносити страшні сцени. Я також не рекомендую любовні романи та романтичні комедії, які зазвичай будують хибну картину світу. Найчастіше після таких фільмів ми почуваємось гірше. Тяжкі художні фільми на кшталт “Маяка” теж не завжди працюють. Ви повинні бути у правильному настрої для такого фільму. Отже, які фільми найкраще підходять для самотньої ночі вдома? Нижче ви знайдете 12 надійних пропозицій. Кожен фільм у списку відрізняється, цінний та цікавий. Ви не пошкодуєте, що обрали вечір удома, а не у місті.

12. В активному пошуку (How to Be Single)

12 фільмів на самотній вечір 12
12 фільмів на самотній вечір

На початку добірки кращих фільмів для одинокого вечора комедійну пропозицію. Еліс – незаміжня жінка, яка починає нове життя у Нью Йорку. Молода жінка та кілька друзів все ще шукають кохання, хоча кожен із них по своєму. Але чи дійсно вам потрібна інша людина, щоб бути щасливою? Хіба щастя не починається тоді, коли ми спроможні спочатку побути наодинці із собою? Фільм розповідає про пригоди кількох молодих ньюйоркців і, треба визнати, робить це з гумором та чарівністю.

11. Вчора (Yesterday 2019) – 12 фільмів на самотній вечір

фільми 11
12 фільмів на самотній вечір

Ідея цього фільму здається абсолютно абсурдною, а тим часом «Вчора» – ідеальне, легке кіно для самотнього домашнього вечора. Джек – самостійний доморощений музикант. Якось, після удару блискавки, він прокидається і виявляє, що ніхто не знає, хто такі «Бітлз», начебто легендарної групи ніколи не існувало. Отже, Сем починає грати їхні пісні, що виштовхує його на вершини хіт-парадів. Несподівано життя молодої людини змінюється до невпізнання. Питання в тому, як довго триватиме його смуга везіння? Варто додати, що режисером фільму є Денні Бойл.

Цікаво  15 найкращих дорам про вампірів на вечір!

10. Проста послуга (A Simple Favor 2018)

12 фільмів на самотній вечір 10
12 фільмів на самотній вечір

Іноді, самотнім увечері вдома, ми просто чекаємо гарної, невимушеної розваги. Це саме те, що пропонує фільм «Проста послуга». Це чудова кримінальна комедія. Головні герої картини – дві жінки. Стефані – молода вдова, одна сина, що виховує. Емілі, з іншого боку, заміжня жінка робить кар’єру. Здавалося б, абсолютно різні жінки заводять дружбу, яка швидко піддається випробуванню. Емілі зникає за досить загадкових обставин. Стефані вирішує з’ясувати, що сталося насправді.

9. Де ти, Бернадетте? (Where’d You Go, Bernadette 2019)

фільми 9
12 фільмів на самотній вечір

Де ти, Бернадетт? Що подивитися увечері, як не фільм про пошук себе. Головна героїня — художниця та архітектор, яка відмовилася від професійної кар’єри. Поки чоловік реалізує себе у бізнесі, Бернадетт займається домом та дочкою. Однак це не зовсім виходить. Будинок, стара вілла, гостро потребує ремонту, лише кілька кімнат повністю оздоблені. Крім того, наша героїня уникає людей і важко ладнає із сусідами. У її житті напевно чогось не вистачає. Від гіркоти її рятує лише улюблена дочка, яка мріє про подорож до Антарктиди.

8. Почнім знову (Begin Again, 2013) – 12 фільмів на самотній вечір

12 фільмів на самотній вечір 8
12 фільмів на самотній вечір

«Почнемо спочатку» – один із тих теплих, чарівних фільмів, які ідеально підходять для самотньої ночі. У ньому є енергія, кохання та відмінна музика. Головна героїня картини Гретта приїжджає до Нью-Йорка зі своїм партнером, відомим музикантом. Вона сама композитор, але залишається у тіні своєї другої половини. Під час поїздки вона знайомиться з музичним продюсером, який тяжко переживає розлучення. Між ними виникає нежитьцей зв’язок. Нове знайомство дає Греті поштовх до змін. Він вирішує виборювати себе.

7. Маленькі жінки (Little Women, 2019)

фільми 7
12 фільмів на самотній вечір

Маленькі жінки. Цей фільм як теплий плед прохолодним вечером. Він дуже затишний і сповнений чарівності. “Маленькі жінки” Грети Гервіг – ще одна екранізація однойменного бестселера й одна з найкращих. Картина розповідає про долю чотирьох сестер на порозі дорослого життя. Дія Акації відбувається у 19 столітті, під час Громадянської війни. Тоді жінки ще туго пов’язані жорстким корсетом соціальних норм, але вже на горизонті з’явилися ознаки змін. Проте метою життя дівчат було вийти заміж. В однієї із сестер інше уявлення про життя.

Цікаво  Фантастичні комедії - 30 найкращих фільмів

6. Джентльмени (The Gentlemen, 2019)

12 фільмів на самотній вечір 6
12 фільмів на самотній вечір

Ще одна кінопропозиція для самотнього домашнього вечора – кримінальна комедія у винятково стильній редакції. Ми знаходимося у світі гангстерів, які торгують наркотиками. Водночас це винятково стильні британські гангстери, в яких важко не закохатися. Один із них, Мікі, хоче піти з бізнесу та почати життя заново. Проте хтось намагається силоміць заволодіти його «компаніями». Мікі не може цього допустити. Фільм тримається у чудовому темпі, сповнений несподіваних поворотів, інтелігентного гумору та стильних кадрів. Це розвага у кращому вигляді.

5. Вона (Her, 2013) – 12 фільмів на самотній вечір

фільми 5
12 фільмів на самотній вечір

Екіно про самотність для самотнього вечора вдома? Якщо вона така ж гарна, як “Вона” – вона того варта! Ми найближчим часом. Головний герой – інтроверт, який складає рукописні листи від імені своїх клієнтів. Він купує новий, буквально, кишеньковий комп’ютер. Його операційна система має сексуальний голос Скарлетт Йохансон. Теодору не потрібно багато часу, щоб закохатися у новий пристрій. Цей неймовірний роман для нього як заряд енергії – він знову почувається живим. Надзвичайно миле дослідження про самотність та потребу в контакті в сучасному та майбутньому цифровому світі.

4. Перспективна дівчина (Promising Young Woman 2020)

12 фільмів на самотній вечір 4
12 фільмів на самотній вечір

Перспективна дівчина. Час для трохи іншого виробництва. Це правда, що це кримінальна історія, але з великою часткою чорного гумору та навіть любовними нитками. Однак тон цього фільму набагато глибший, ніж може здатися, на перший погляд. Кассандра – головна героїня, яка, судячи з назви, молода жінка з великим потенціалом. Однак замість того, щоб робити кар’єру, він працює у кафе та здійснює конкретний план помсти чоловікам. На те є вагома причина. Він смертельно серйозно ставиться до своєї місії, але йому заважає несподівана закоханість. Проте справа набуває несподіваного обороту. Це один із тих вечірніх фільмів, які має подивитися кожна жінка.

Цікаво  Корейські комедії на вечір - ТОП 27

3. Готель “Гранд Будапешт” (The Grand Budapest Hotel2014)

фільми 3
12 фільмів на самотній вечір

Готель «Гранд Будапешт» Знаменитий фільм Уеса Андерсона – чудовий вибір як для одинокого вечора, так і в компанії. Сторінка з історії титульного готелю була представлена ​​дуже барвисто та з характерним для Андерсона гумором. У центрі історії – консьєрж готелю. Він був замішаний в крадіжці цінної картини та боротьбі за великий сімейний стан. На задньому плані у нас романтика, політика та декадентські забави, адже ми перебуваємо у міжвоєнному періоді. Вес Андерсон відзначив «Готель Гранд Будапешт» своєю фірмовою естетикою. Вишнею на торті є плеяда зірок, що з’являються на екрані, у тому числі Ральф Фіннес, Тільда ​​Суінтон, Саоріз Ронан та Джуд Лоу.

2. Таємне життя Уолтера Мітті (The Secret Life of Walter Mitty2013)

12 фільмів на самотній вечір 2
12 фільмів на самотній вечір

Цей фільм для всіх тих, хто нічого не робить зі своїми мріями. Уолтер – звичайний сором’язливий хлопець, який тільки в уяві перетворюється на супергероя. Однак насправді йому не вистачає мужності та впевненості у собі. Коли журнал, у якому він працював багато років, збирається опублікувати свій останній номер, Уолтер стикається із найбільшою проблемою у своїй кар’єрі. Він має знайти втрачений негатив прощальної обкладинки. Щоб знайти його, вона повинна вийти далеко за межі своєї зони комфорту, вирушити на інші континенти та забути про сором’язливого хлопця, яким вона є щодня. Це один із тих ідеальних фільмів для самотньої ночі, який зігріває душу.

1. Найгірша людина у світі (Verdens verste menneske, 2021) – 12 фільмів на самотній вечір

фільми 1
12 фільмів на самотній вечір

У списку найкращих фільмів для самотнього вечора не могла не бути перлина з Норвегії. Цей фільм блокбастер про емоційні проблеми 30-річної Джулі напевно сподобається поколінню 30-40-річних. Наша героїня – гарна, енергійна жінка, яка досі не знайшла свого місця на ринку праці. Вона вже прагнула кар’єри лікаря, письменниці та фотографа, щоб зрештою стати продавчинею в книгарні. Він у відносинах зі старшим автором коміксів. І все ж таки вона відчуває, що щось вислизає від неї, що, можливо, справжнє щастя десь в іншому місці. Чудово написаний, місцями смішний,місцями зворушливий, фільм найкраще дивитися самотнім увечері вдома.

Приємного перегляду!

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины
Scroll to Top