Головна сторінка >> Скло і метал для дверей та віконних поверхонь: чому це вигідно
Скло і метал для дверей та віконних поверхонь

Скло і метал для дверей та віконних поверхонь: чому це вигідно

Скло і метал для дверей, зовнішніх вікон чи кабінки для душу. Універсальність застосування цих матеріалів вражає, як і їх міцність, витривалість, стильне декорування і практичність. На сайті https://perfectal.com.ua/ є широкий вибір виробів зі скла та алюмінію, які змінять традиційне уявлення про металево-скляні конструкції. Це витривалі й водночас привабливі рішення для приватних будинків та котеджів або для офісів, комерційних, промислових, логістичних та інших приміщень і споруд.

Компанія Perfect AL пропонує алюмінієво-скляні конструкції, які мають перевірену безпечність у застосуванні й водночас оптимальну вартість, можливість виконати конструкцію практично будь-якої форми та напрямку застосування. Легкий і витривалий навіть до агресивного середовища алюміній ідеально сполучається із хімічно нейтральним і ударостійким загартованим склом. Але це не всі плюси, які отримує власник таких систем у своєму офісі чи будинку.

Цікаво  Нові турецькі серіали - ТОП 10

Зміст

Енергоефективність

На перший погляд, енергоефективність і метал – несумісні речі. Але це – помилкове твердження. По перше – енергоефективність цих виробів зумовлена застосуванням якісних склопакетів, які мають високі показники спротиву передачі тепла чи сприйняття холоду. Герметичні склопакети оптимізовано для застосування у вітражних конструкціях зі значними розмірами скляних поверхонь, внаслідок використання:

  • у просторі між склом інертних газів, що не пропускають холод-тепло;
  • застосування технологій теплих проміжків, які унеможливлюють створення містків холоду;
  • використання інноваційних якісних рішень щодо фурнітури конструкцій.

Крім того, алюмінієві конструкції підібрані й сконструйовані так, що вони мають додаткову теплозахисну функцію, створюючи значну щільність для унеможливлення проникнення повітря та неконтрольованого обміну повітряними масами.

Цікаво  Нові турецькі серіали - ТОП 10

Міцність із малою вагою

Ще одна суттєва перевага – це міцність, що поєднується із мінімальною вагою, якщо порівнювати із металопластиковими чи сталевими конструкціями такого ж напрямку. Двері із міцного сплаву алюмінію і загартованого скла дають багато світла для холу і водночас ефективно захищають від несанкціонованого доступу, витримують механічні неумисні чи умисні удари. Також вони мають стійкість під час використання із великими діапазоном температурних коливань. Таким чином сама конструкція зручна у користуванні, доступна за вартістю. І водночас виглядає як дизайнерський виріб для фасаду чи інтер’єра.

Скло і метал для дверей та віконних поверхонь – Суперантикорозійність

Варто згадати й про особливу стійкість алюмінію до корозії. Алюміній вкривається оксидною плівкою, яка є дуже стійкою. Абсолютно стійкий до руйнування матеріал, що використовується разом з алюмінієм – загартоване скло. Саме тому такі конструкції у поєднанні є найкращий варіант для душових та інших приміщень, де є високий рівень вологості.

Scroll to Top