Головна сторінка >> Серіали схожі на «Гра пристолів» (Game of Thrones)
Серіали схожі на «Гра пристолів» (Game of Thrones)

Серіали схожі на «Гра пристолів» (Game of Thrones)

Серіали схожі на «Гра пристолів» (Game of Thrones). Задовго до того, як «Гра престолів» явила світові шокуючі відверті сцени сексу та насильства, це робили інші, менш революційні серіали на телебаченні. А перш ніж Джордж Мартін показав нам чарівні політичні ігри, вони вже сталися в реальному світі кілька століть тому. У сюжетах, які піднесла саме життя, війни за трон були справжніми, міфи часто не вигадані, а палацові інтриги позбавляли голів людей, які дійсно існували. Сьогодні розповідаємо про 10 серіалів, схожих на «Гру престолів».

Вікінги (Vikings 2013)

Серіали схожі на «Гра пристолів» (Game of Thrones)
Серіали схожі на «Гра пристолів» (Game of Thrones)
  • IMDb: 8.5

Скандинавія, 793 рік. Початок історичної драми про набіги вікінгів на Англосаксонську Британію, Західно-Франкське королівство та інші землі. Рагнар Лодброк (Тревіс Фіммел) пропонує своєму правителю напасти на раніше незвіданий Захід. Але отримавши відмову через те, що задум занадто небезпечний і непередбачуваний, Рагнар сам робить успішний набіг за допомогою брата Ролло (Клайв Стенден) і войовничої дружини Лагерти (Кетрін Винник). Так починається його шлях від простого бонда до легендарного датського конунгу.

Борджіа (The Borgias 2011)

серіали
  • IMDb: 7.9
Цікаво  22 цікавих фантастичних серіали Нетфлікс!

Італія, кінець XV ст. У центрі сюжету — іспанська родина Борджіа з поганою славою. Всі знають, що вони жадібні до влади, тілесних втіх та багатств. Коли папа VIII вмирає, Родріго Борджіа (Джеремі Айронс) бачить у престолі золоту жилу. Шляхом підкупу та шантажу він стає новим папою римським, тим самим отримуючи необмежену владу над королями та імперіями, а церква при ньому стає зосередженням аморальності та корупції.

Тюдори (The Tudors 2007) – Серіали схожі на «Гра пристолів» (Game of Thrones)

Серіали схожі на «Гра пристолів» (Game of Thrones)
Серіали схожі на «Гра пристолів» (Game of Thrones)
  • IMDb: 8.1

Англія, XVI ст. Деспотичний і пихатий король Генріх VIII (Джонатан Різ Майєрс) планує стати лідером серед інших монархів Європи. Він поперемінно укладає союзи з Іспанією проти Франції, то навпаки. Генріх прагне війни, а поки його стримує кардинал Томас Уолсі (Сем Ніл), він знаходить себе у світських розвагах та занепокоєнні за появу спадкоємця престолу. Після того, як його дружина Катерина Арагонська (Марія Дойл Кеннеді) не змогла подарувати йому сина, Генріх заради розлучення з нею та шлюбу з новою коханою влаштовує реформацію для відокремлення англійської церкви від влади папи римського.

Біла королева (The White Queen 2013)

серіали
  • IMDb: 7.8

Англія, XV століття, боротьба за владу між двома династіями однієї королівської родини – Йорками та Ланкастерами – триває вже дев’ять років. Поки чоловіки б’ються за трон, жінки хитрістю та інтригами домагаються свого, бажаючи влада анітрохи не менше. У центрі сюжету три різні, але амбітні жінки. Єлизавета Вудвілл (Ребека Фергюсон) втрачає чоловіка Ланкастера, але стає королевою завдяки новому чоловікові з Йорків. Маргарет Бофорт (Аманда Хейл) вважає, що трон гідний лише її син Генріх VII (Майкл Маркус), а Анна Невілл (Фей Марсей) виявляється між двох великих будинків.

Цікаво  10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс!

Рим (Rome 2005)

Серіали схожі на «Гра пристолів» (Game of Thrones)
Серіали схожі на «Гра пристолів» (Game of Thrones)
  • IMDb: 8.8

Античний Рим, 52 рік до нашої ери, розпал переходу від Римської республіки до самодержавної імперії. Масштабна історична епопея, що розкриває як конфлікти політиків у Стародавньому Римі і характери цих легендарних особистостей. У центрі подій Цезар (Кіран Хайндс), який повернувся з тріумфом після восьми років війни в Галлії, Клеопатра (Ліндсі Маршал), Марк Антоній (Джеймс П’юрфой) та Брут (Тобайас Мензіс), які планують відібрати владу у Юлія.

Чорні вітрила (Black Sails 2014) – Серіали схожі на «Гра пристолів» (Game of Thrones)

серіали
  • IMDb: 8.3

Нассау, 1715 рік, золотий вік піратства. Амбітні пірати на чолі з капітаном Флінтом (Тобі Стівенс), який має найлиховіснішу славу, вирішили створити свою незалежну республіку на острові Нью-Провіденс. Флінт разом з Елеонорою Гатрі (Ханна Нью) продумує план захоплення іспанського галеону «Урка де Ліма», на якому зберігаються скарби. Незабаром вони збирають команду і до них з волі нагоди приєднується молодий моряк Джон Сільвер (Люк Арнольд).

Порожня корона (The Hollow Crown 2012)

Серіали схожі на «Гра пристолів» (Game of Thrones)
  • IMDb: 8.4

Середньовічна Англія, у центрі сюжету — драматичне та кровопролитне життя британських королів. П’ятеро монархів проходять через злети та падіння, розбираються у політиці та утримують владу всіма способами. Марнославний Річард II (Бен Уішоу) був повалений кузеном Генріхом IV (Джеремі Айронс). Але царювання нового імператора затьмарено смертю Річарда та громадянської війни. Наступним на престолі виявляється Генріх V (Том Хіддлстон), який амбітно вирішив піти у похід на Францію.

Цікаво  Іспанські серіали 2023 - найкращі новинки

Спартак: Кров та пісок (Spartacus: Blood and Sand 2010)

серіали
  • IMDb: 8.6

Римська республіка, 73-71 роки до н. е. У центрі подій Спартак – ватажок одного з найбільших повстань рабів. Марнославний римлянин Гай Клавдій Глабр (Крейг Паркер) направляє війська проти царя Понта, тим самим порушивши союз із фракійцями. Ті у відповідь повертаються до захисту своїх будинків від гетів. Розлючений Клавдій вирішує помститися лідерові фракійців Спартаку, продавши його дружину в рабство. Сам Спартак має бути вбитий під час ігор на арені, але врешті-решт так починається його шлях до гладіаторства.

Мерлін (Merlin 2008) – Серіали схожі на «Гра пристолів» (Game of Thrones)

Серіали схожі на «Гра пристолів» (Game of Thrones)
  • IMDb: 7.9

Юний чарівник Мерлін (Колін Морган) прибуває до Камелота і дізнається, що король Утер Пендрагон (Ентоні Хед) заборонив використовувати магію під страхом смертної кари. Пізніше маг знайомиться із заточеним у підземеллі палацу Великим драконом (Джон Герт) і чарівна істота запевняє Мерліна в тому, що його головне призначення – захищати принца Артура (Бредлі Джеймс).

Останнє королівство (The Last Kingdom 2015)

серіали
  • IMDb: 8.3

Англосаксонські королівства, друга половина IX століття. У центрі сюжету – Утред Беббанбурзький (Олександр Дреймон). Невдовзі після народження хлопчика батька-лорда вбивають у битві, яке самого забирає ярл Рагнар (Петер Ганцлер) і виховує як сина. Утред виростає справжнім вікінгом і укладає союз із королем незалежного Ессекса Альфредом (Девід Доусон), щоб повернути Беббанбург і сприяти об’єднанню всіх королівств в одне – Англію.

Дивіться також: Серіали схожі на «Бріджертони» (Bridgerton)

Прокрутка до верху