Головна сторінка >> Розчинник Уайт-Спірит та його використання
Розчинник Уайт-Спірит та його використання

Розчинник Уайт-Спірит та його використання

Роль розчинників важко переоцінити в сучасній лакофарбовій промисловості та будівельних роботах. Вони використовуються для розведення лаків та фарб, для їх виробництва, а також для чистки малярських інструментів після проведення робіт. Тому у багатьох виникає потреба купити розчинники оптом!

Уайт-Спірит – це один з найпопулярніших органічних розчинників, що складається з рідких вуглеводнів. Його отримують шляхом перероблення та очищення нафти. 

За зовнішнім виглядом уайт-спірит прозора та безбарвна рідина, може мати жовтуватий відтінок, однорідна та має характерний для розчинника різкий запах. 

Якщо ви у пошуку якісних розчинників від надійного постачальника, то знайти їх можна за посиланням https://tophim.com.ua/ua/product-category/rozchynnyky/ .

Зміст

Цікаво  Монтаж сонячних панелей - де і як встановити?

Уайт-Спірит та його використання

Цей вид розчинника має широкий спектр використання, а саме:

  • Як розчинник для органічних сполук, що мають у своєму складі кисень, азот та сірку, для нафтових фракцій та рослинних жирів. Також використовується в якості розчинника в таких сферах як: лісохімічні, лакофарбова, харчова та гумова. 
  • У виробництві – уайт-спірит широко використовується для виробництва лаків, фарб та емалей, а також для виготовлення оліфи, бітумів та їх похідних. 
  • Для очищення – цей вид розчинника використовується для очистки поверхні та чудово справляється з органічними плямами на ламінаті, паркеті тощо. Взагалі уайт спірит має властивість гарно очищати будь-які поверхні з масляними, бітумними або восковими забрудненнями. Крім того, застосовується для чистки інструментів, промивки механізмів. 
  • В автомобільній промисловості – в цій сфері уайт-спірит використовується для розбавлення автомобільних сумішей, що мають в складі бітум та каучук. 
  • Для розведення – використовується для розрідження загуслої фарби та грунтовки. 
  • У побуті – може використовуватися для видалення захисної плівки з металопластикових вікон. 
Цікаво  Ремонт ванної кімнати з нуля

Техніка безпеки при роботі з уайт-спіритом

  1. Вентиляція приміщення – при використанні розчинника уайт-спірит варто подбати про гарне провітрювання приміщення. 
  2. Правильне зберігання та використання – дотримуйтесь правил протипожежної безпеки та зберігайте місткості з розчинником якомога далі від джерел вогню та тепла, уникайте потрапляння прямого сонячного світла. 
  3. Засоби індивідуального захисту – під час роботи з уайт-спіритом не забудьте про використання захисного одягу, рукавиць, окулярів та респіратора, щоб уникнути негативного впливу на здоров’я людини. 

Якщо трапилось загоряння уайт-спіриту, для гасіння пожежі варто використовувати не воду, а піну або пісок!

Прокрутка до верху