Головна сторінка >> 7 захоплюючих турецьких детективних серіалів
7 захоплюючих турецьких детективних серіалів

7 захоплюючих турецьких детективних серіалів

У Туреччині знімають багато серіалів різних жанрів. Довгий час на піку популярності були саме мелодрами та драми. Однак і детективи анітрохи не гірші. І в цьому ви можете переконатись особисто, варто лише подивитися ці проєкти, які зібрали експерти відомого порталу podobaika.com.

Бехзат: Серійні злочини в Анкарі (Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi 2010-2019)

Бехзат: Серійні злочини в Анкарі (Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi2010-2019)
7 захоплюючих турецьких детективних серіалів

Бехзат уже давно дискредитовано. Тим часом він начальник поліції, який береться за розслідування найскладніших і заплутаних справ. Йому не важливо, яку посаду обіймає злочинець чи наскільки впливові в нього друзі. Задля урочистості справедливості цей поліцейський готовий піти на все. Глядачі зможуть побачити роботу турецьких правоохоронних органів зсередини та практично без прикрас.

Цікаво  20 цікавих серіалів на вечір - добірка Netflix!

Невинний (Masum 2017)

Невинний (Masum 2017)

Колишній комісар поліції виходить на пенсію. Разом зі своєю дружиною він переїжджає на ферму, щоб на заслуженому відпочинку насолодитися тишею та спокоєм. Але все змінюється після того, як до будинку комісара приходить його єдиний син. Молодий чоловік розповідає, що його звинувачують у серйозному злочині. Тепер колишньому поліцейському доведеться повернутись до роботи, адже йому потрібно не лише врятувати сина, а й захистити честь своєї родини.

Всередині (Icerde 2016)

Всередині (Icerde 2016)
7 захоплюючих турецьких детективних серіалів

Цей мелодраматичний турецький детектив знайомий практично кожному фанату. Історія двох братів розлучених у дитинстві нікого не залишила байдужим. Мерт і Сарп – два випускники поліцейської академії, які ніяк не можуть порозумітися. Один перебував у вуличній банді, інший довгі роки намагається знайти викраденого у дитинстві брата. Постійні сварки та з’ясування стосунків розжарюють їхні взаємини до краю. І нікому з них не спадає на думку, що вони і є рідні брати.

Цікаво  Цікаві серіали від яких неможливо відірватись

Степ (Bozkir 2018)

Степ (Bozkir 2018)

Двоє досвідчених поліцейських Нурі Памірі та Сейфі Амірі розслідує найзаплутаніші вбивства. Якось їм доручають розкрити злочини, жертвою якого став маленький хлопчик. Намагаючись відшукати злочинця, правоохоронцям доведеться зіткнутися з безліччю проблем. У другому сезоні серіалу головні актори змінюються, але суть сюжету залишається незмінною.

Три куруші (Üç Kurus / The Bad Penny 2021)

Три куруші (Üç Kurus / The Bad Penny 2021)

У Туреччині у циганському кварталі орудує вбивця. На тілі своїх жертв він залишає рівно три куруші (гроші). Картал – авторитет ромів, вирішує знайти злочинця і покарати його за вуличними законами. Молодий детектив Ефе теж шукає вбивцю, але хоче віддати його до правосуддя. Двом молодим чоловікам – представникам різних світів доведеться об’єднати свої зусилля, адже злочинець дуже хитрий та прихований.

Ідеальний орендар (Kusursuz Kiraci 2022)

Ідеальний орендар (Kusursuz Kiraci 2022)

Мона – позаштатний журналіст, який займається розслідуванням серії дивних підпалів. Якось на місці злочину вона знайомиться з фотографом Якупом. Повернувшись на орендоване житло, дівчина знаходить свої речі біля дверей – орендодавець просто виселив її. Якуп пропонує Моне пожити в нього. Дівчина погоджується, адже вона сирота і йти їй нема куди. Тільки після переїзду головна героїня починає помічати багато дивацтв.

Цікаво  15 цікавих фільмів на вечір

Велика маленька брехня (Ufak Tefek Cinayetler 2017)

Велика маленька брехня (Ufak Tefek Cinayetler 2017)
7 захоплюючих турецьких детективних серіалів

У шкільні роки над Ойю зло пожартували дівчата, яких вона вважала подругами. Через багато років героїня повертається до рідного міста. Там вона зустрічає своїх приятельок. Усі молоді жінки успішні, красиві та багаті. Вони насолоджуються життям і вже не пам’ятають про той жахливий випадок у школі. Тільки не Ойю. Подія з минулого відклала відбиток на все її подальше життя і тепер вона готова помститися своїм кривдницям.

Дивіться також: 19 вибухових турецьких серіалів, що завойовують світову аудиторію

Прокрутка до верху