Маринований часник – ось супер простий рецепт маринованого часнику. Маринований часник з оцтом і насінням гірчиці — один із найкращих способів зберігання часнику на зиму. Дуже рекомендую рецепт та запрошую до приготування.
– ідеально підходить для бутербродів та ковбасних виробів
– простий спосіб маринування часнику
– багато порад за видами часнику
- Час приготування: 30 хвилин
- Порції: 2 банки по 300 мл
- Дієта: безглютенова, веганська, вегетаріанська
Складові:
- 7 головок часнику – 400 г
- менше пів склянки спиртового оцту
- 2 склянки води – 500 мл
- по пів чайної ложки солі й цукру
- чайна ложка насіння гірчиці
Маринований часник
Банки – достатньо двох банок по 300 мл.
Український часник має яскраво виражений гострий смак… хоч і не завжди.
Коли солити часник?
Сезон маринованого часнику починається у серпні та закінчується у жовтні. Можна, звичайно, і замаринувати потім, але він найкращий і найсвіжіший у цьому асортименті. Часник із фото був замаринований наприкінці сезону, тобто в останніх числах жовтня.
В Україні часник садять навесні та взимку, але сезон консервації починається восени й так і залишилося. Ми маринуємо часник з кінця літніх канікул до кінця жовтня.
Рецепт
Розділіть голівки часнику на зубчики. Залийте його холодною водою – буде легко чистити. Я зазвичай тримаю часник у раковині та очищаю його по одному зубчику маленьким ножем. Іноді поливаю часник водою (оболонки при очищенні не злипаються).
У каструлю налити по дві склянки води та оцту (можна і винного). Додати сіль, цукор та насіння гірчиці. Закип’ятити маринад. Зменште потужність конфорки та через 3-4 хвилини додайте очищені зубчики часнику.
Готуйте 2 хвилини. Кинувши часник у киплячий маринад, вам доведеться збільшити потужність пальника, щоб він знову закипів. Достатньо двох хвилин, щоб часник згорів і вивітрився.
Киплячий маринад разом із часником плавно перекладіть в ошпарені сухі банки. Банки відразу закрити та готово.
Також спробуйте мій рецепт, мариновані перці та мариновані гриби в оцті. Ви можете легко приготувати обидва соління.